As Projekt

Meble kuchenne

Sopot, Józefa Ignacego Kraszewskiego

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - ocena Firma As Projekt jest firmą napewno godną polecenia . Pan Sławek to człowiek...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 lutego 2024

Marta P. - ocena Pan Slawek wykonywał dla nas łącznie 2 realizacje - jedną mniejszą zabudowa...
~Marta P.
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 4 stycznia 2024

Ewa - ocena Firmie AS Projekt, zleciłam wykonanie i montaż kuchni. Jestem bardzo...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 3 stycznia 2024

Piotr - ocena Zetrlnie terminowo godny polecenia fachowiec!!!
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 3 stycznia 2024

Bartek Rudziński - ocena Super firma!!! Projekty z pomysłem, dobre materiały, szybko i rzetelnie....
~Bartek Rudziński
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 3 stycznia 2024

Aga - opinia wątek zamknięty Panowie bardzo mili, profesjonalni i służący fachową poradą. Meble świetnej...
~Aga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2020

Izabela - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona współpracą z firmą As Projekt. Panowie są profesjonalistami...
~Izabela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2020

Szymon - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z kuchni i przedpokoju wykonanych przez As Projekt....
~Szymon
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 marca 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Bardzo sprawna firma, profesjonalna, bardzo dobry kontakt, przystępne...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

profesjonalnie i na temat wątek zamknięty polecam firmę as projekt. pan sławek od projektu do wykonania mebli...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2018

Kuchnia marzeń wątek zamknięty Długo zastanawiałam się nad wyborem firmy, która by mi wykonała kuchnię....
~ASIA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

Wzorowa ekipa! wątek zamknięty Na prawdę warto skorzystać z usług firmy. Współpracowałem z As projekt już...
~PauluS
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

Duet nie do pobicia! wątek zamknięty Polecam fachowe usługi ekipy AsProjekt- zabudowa kuchni sprawdza się, nie...
~AW
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Oni są nie do pobicia przez konkurencję wątek zamknięty Firma jest bardzo solidna i pod względem terminów i jakości swych usług: mają...
~Tomasz Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2017

Świetna firma wątek zamknięty AS Projekt to świetna firma! Zabudowa wykonana jest solidnie, z dobrych...
~Klientka z Sopotu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 stycznia 2017

Świetna firma! wątek zamknięty Szczerze polecam Wszystkim tę Firmę! Wśród mnóstwa innych firm oferujących...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 stycznia 2017

wspaniałe wykonanie w rewelacyjnej cenie!! wątek zamknięty Na firmę AS Projekt trafiliśmy z polecenia znajomych, którzy wcześniej...
~Wojtek Sopot
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Godni polecenia wątek zamknięty Firma Asprojekt wykonywała u mnie zarówno zabudowę w przedpokoju, jak i meble...
~Akraszak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Prawdziwe ''Asy'' wątek zamknięty Właściwie całą swoją opinię na temat tej firmy meblarskiej zawarłam w...
~Azorro
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Świetna robota! Firma godna polecenia! wątek zamknięty Terminowość, bardzo dobre ceny i solidne wykonanie! Wszystko przebiegło...
~Krzysztof i Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry