Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jest super! wątek zamknięty Świetna atmosfera, fachowa obsługa i niskie ceny
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2019

Słaba jakość obsługi , bardzo wysokie ceny wątek zamknięty Nie polecam usług w tym gabinecie. Ceny są bardzo wysokie a jakość usług...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lutego 2019

Nie skorzystam ponownie z usług tego gabinetu wątek zamknięty Umówiłam się na ponowne leczenie kanałowe. W dniu wizyty założono mi jedynie...
~Sweetkatie
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2018

Estetyka dr Marty wątek zamknięty Chciałbym podzielić się opinią na temat dr Marty do której trafiłem z...
~Jakub
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

świetne podejście! wątek zamknięty Przesympatyczna Pani doktor Dominika ! Rewelacyjne podejście do dziecka,...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

Rewelacyjny stomatolog, wyśmienite wyposażenie techniczne wątek zamknięty Dr Anita to niezwykly stomatolog, jakich jest juz niewielu.Ogromne...
~Ronny
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lutego 2017

Sympatyczna i profesjonalna usługa! wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalnych lekarzy. Szczególne cenię...
~mon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 czerwca 2016

Pęknięty ząbp o miesiącu po leczeniu wątek zamknięty Leczenie kanałowe przeprowadził jakiś młody mężczyzna, którego imienia i...
~ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

Już nie boje się dentysty! wątek zamknięty Dziekuję za moje ząbki. Dziekuje za pomoc w wyleczeniu mojego obsesyjnego...
~Adrianna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 marca 2013

dr Michał wątek zamknięty Korzystam z usług tej Kliniki od kilku lat i bardzo sobie chwalę...
~M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 października 2012

wspaniala klinika wątek zamknięty Bedac pacjentem wielu roznych klinik dopiero w tej klinice poczulam sie...
~bogod2
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2012

pewne leczenie zębów wątek zamknięty AS DENT to niewątpliwie nowoczesna, profesjonalna i przyjazna klientom...
~JB
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2009

Lubię to! wątek zamknięty Choć dawno nie jestem już dzieckiem, na samą myśl o dentyście jeży mi się...
~Radek Kierejsza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 maja 2012

Domi - opinia wątek zamknięty bardzo miło, sprawnie i bezboleśnie :) polecam klinikę.
~Domi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 maja 2012

Polecam!! wątek zamknięty Bardzo mila atmosfera, super podejscie do dzieci co procentuje na przyszlosc.
~W.K.M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

wirek.s - opinia wątek zamknięty Na targach ślubnych,nie bez zaskoczenia,spotkałem sie z panstwa...
~wirek.s
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 stycznia 2012

POLECAM!!!!!!!!!! wątek zamknięty Po prostu super. Pani ortodontka - super (miła, przesympatyczna, zna się na...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2011

Z cała pewnością polecam ! wątek zamknięty Mój strach i okropne przerażenie przed wizytą u dentysty zmieniła właśnie ta...
~Apolonia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 maja 2011

Iwona - opinia wątek zamknięty Jestem pacjentką kliniki As Dent od długiego czasu. Bardzo sobie cenię wysoką...
~Iwona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 października 2010

Gorąco polecam wątek zamknięty Od początku założenia Kliniki jestem jej wierną pacjentką. Po wizytach byłam...
~Marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
32

postów

30

wątków

do góry