Widok

ATELIER

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy któraś zna może salon Atelier na Pniewskiego we Wrzeszczu. Słyszałm ,że sa podobno dobrzy, ale niestty nie sa tani. Chociaż z drugiej strony podobno u nich nie ma sensu robic próbnych , bo zawsze wychodzi im dobrze, więc wyjdzie na to samo. Ale chciałabym poznac jeszcze wasze opini, bo to jednak ryzyko pewne, nie miec próbnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt nie zna tego salonu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja raz tam tylko była, oczywiście ze względu na ceny, ale byłam bardzo zadowolona, najlepiej jakbyś trafiła do szefa, ale dziewczyny też są dobre i zawsze pytaja o radę szefa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie cen nie mają zbyt niskich, ale stwierdziłam,ze jak sa dobrzy to moze w dniu slubu warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie miałam zdjec w sudiu tylko w plenerze...Ale znam dosc tanie miejsce tyle ,ze w Gdyni...niewiem czy Gdynie bierzesz pod uwagę??? I załuje ,ze sama nie miałam tam zdjęć!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale mi nie chodzi o zdjęcia, tylko fryzurę imakijaż
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo to przepraszam myslałam,ze jak Atelier...to zdjecia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem klientką salonu Atelier w Gdańsku. Ja i wszysltkie moje koleżanki czesałyśmy się do ślubu właśnie tam.Wszystkie byłyśmy bardzo zadowolone. Jest tylko jeden problem-czas nie gra tam roli i wszystko zawsze jest na ostatnią chwile.Jeśli ślub masz na 16 to musisz umówić się jako pierwsza np na10.00.Co do szefa to jak najbardziej polecam-nazywa się Zbyszek.A co do ceny-fryzura slubna wydaje mi się że kosztuje 100 zł.Nie jest to dużo więcej niż u konkurencji, gdzie efekt może nie byc przewidywalny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

do góry