Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepszy serwis Jeep na Północy wątek zamknięty Świetna, profesjonalna obsługa. Polecam.
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 września 2017

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam tej stacji diagnostycznej. Dwukrotnie rok po roku w dwóch różnych...
~Basia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

Polecam kazdemu, kto mysli o zakupie wątek zamknięty Swietna obsluga przed i posprzedazna. W efekcie nabylem 2 samochody, co nawet...
~Gdynia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Krzysiek wątek zamknięty Kontakt z salonem zacząłem drogą mailową i zaskoczyło mnie zaangażowanie i...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Stanowczo odradzam !! wątek zamknięty Każdemu kto rozmyśla nad zakupem auta w tej firmie stanowczo odradzam ! Do...
~Dawid
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2016

Jak zawsze wszystko na 6! wątek zamknięty Jeżdżę do Auto-Mobilu od dawna i jeszcze nigdy się nie zawiodłem! Zawsze...
~Edek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

Wrangler wątek zamknięty Zakupiłem w Auto-Mobil Wranglera. Dla mnie najważniejszą rzeczą była...
~dan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 listopada 2014

Profesjonalne podejście do klienta wątek zamknięty Witam. Moją wizytę w salonie samochodowym oceniam w bardzo pozytywny sposób....
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 czerwca 2013

Jazda testowa wątek zamknięty Przymierzam sie do kupna Alfy, byłem na jeździe testowej. Muszę przyznać...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2013

najlepszy serwis Alfa Romeo wątek zamknięty Trafiłem tam przez przypadek bo zawsze serwisowałem swoją alfę w Gdańsku ale...
~Rafał74
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 maja 2012

Polecam salon wątek zamknięty Kupiłem Jeepa wszystko w najlepszym porządku. Polecam
~kim
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 maja 2013

Polecam salon. wątek zamknięty Kupiłem Jeepa Comapssa jestem bardzo zadowolony, na miejscu leasing i...
~Marian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2013

Miła i rodzinna atmosfera wątek zamknięty W dobrej cenie wykonano przegląd zimowy, sprawnie i na czas.
~IL y a
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 listopada 2012

olewka klientów wątek zamknięty Witam chciałem kupić żonie samochód ,w tym zacnym salonie pani o strasznie...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 października 2012

Serwis pierwszej klasy ;) wątek zamknięty Przeglądy na jak najwyższym poziomie. Robią to co trzeba nie wyszukują...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

porządne auta uzywane wątek zamknięty kupiłem vectrę - otrzymałem przedtem pełną historię serwisową,a mój mechanik...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 listopada 2011

Mechanicy - praktykanci wątek zamknięty Nie ponosza zadnej odpowiedzialnosci za kompletnie bledne ekspertyzy niby...
~Kris
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 marca 2011

Inni dealerzy Fiata powinni się uczyć wątek zamknięty Trafiłam tam przypadkiem, jednak milo mnie zaskoczyła obsługa, oferta i samo...
~Agnieszka R.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 lutego 2011

Tragiczna obsługa klienta wątek zamknięty Ten człowiek który podaje sie za sprzedawce ....oferuje części w atrakcyjnych...
~STANFRAGLES
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 marca 2010

Bardzo dobry serwis wątek zamknięty Polecam wszystkim ten serwis Fiata. Miła obsługa, znają się na rzeczy i mają...
~mekl
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

22

wątków

do góry