Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mielony - opinia Nie polecam, przyjeżdżając w wskazany dzień i godzinę, właściciel oznajmił że...
~Mielony
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 czerwca 2022

Mc wątek zamknięty Polecam.Bardzo dobra robota,auto naprawione.Polecam
~Darek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2018

Solidna firma wątek zamknięty Wszystko zrobi uczciwy człowiek nie naciąga i szybko godny polecenia
~Arek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 grudnia 2017

Profesjonalnie i szybko. wątek zamknięty Bardzo dobry, dokładny i realizujący naprawy w ustalonym terminie mechanik....
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 września 2017

Bardzo dobry warsztat wątek zamknięty Jeśli oczekujesz usług na wysokim poziomie to polecam właśnie to miejsce....
~A.S.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 grudnia 2015

IDEALNIE wątek zamknięty Błyskawicznie,bez zbędnych dyskusji - naprawione Rewelacja
~oLo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Polecam wątek zamknięty Dotrzymuje terminu, konsultuje zakupy z klientem, śmiało można mu oddać...
~Alex
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lutego 2014

Auto Mówiński wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i uprzejma obsługa za przystępną cenę. Solidny mechanik...
~Waldek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

Jessicab - opinia wątek zamknięty Co tu dużo mówić. Serdecznie polecam!
~Jessicab
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

~bmw
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 grudnia 2012

GORĄCO POLECAM! wątek zamknięty Do tej pory mój samochód był naprawiany w serwisie VW. Po 5 nieudanych...
~sebastian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 czerwca 2012

Serdecznie polecam wątek zamknięty Korzystałem kilka już razy z usług pana Mówińskiego jestem bardzo zaqdowolony...
~Rafał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 maja 2012

Toyota - opinia wątek zamknięty W firmie dobrano mi nowe opony letnie za przyzwoitą cenę ale w dobrej...
~Toyota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 maja 2012

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim użytkownikom samochodów.Obsługa miła ,rzetelna i...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 maja 2012

POLECAM SERDECZNIE wątek zamknięty Kilka razy skorzystałam z usług pana Mówińskiego i jestem bardzo zadowolona....
~dangie
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lipca 2011

Profesjonalna i miła obsługa wątek zamknięty Byłem kilkakrotnie na mechanice, zawsze wyjeżdżałem zadowolony. Do tego...
~Listonosz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 listopada 2010

PROFESJONALIZM ZA ROZSADNĄ CENĘ wątek zamknięty Gorąco POLECAM, Profesionalny zakład z miłą obsługą i przystępnymi cenami
~Wojtkowiak Paweł
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry