Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pan Jarek Osowa wątek zamknięty Pan Jarek bada szczegolowo i odpowiada na wszelkie pytania zadawane przez...
~F.D z Osowa
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2018

~Monika.
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2017

Gabinet Fizjoterapii Pana Marcina Rosadzińskiego jest najlepszy w Trójmieście wątek zamknięty mam 53 lata i chory kręgosłup w odcinku lędźwiowym ( przepuklina...
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lutego 2018

Najlepszy Fizjoterapeuta w Trójmieście !!! wątek zamknięty Od ponad roku mam problemy z dyskiem i długo szukałam masażysty, który mi...
~Magda R. z Osiedla 4 Pory Roku w
5

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 września 2010

Rehabilitant z powołaniem! wątek zamknięty Choruję na rzadki zanik wieloukładowy mięśni z parkinsonizmem.Od ponad 2 lat...
~Genowefa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

M.Niepokulczycka - opinia wątek zamknięty rehabilitant znakomicie przygotowany i posiadający dużą wiedzę. Bardzo...
~M.Niepokulczycka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

opinia wątek zamknięty Już od ponad roku korzystam z usług Pana Marka i jeżeli do tej pory nie...
~Barbara
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 stycznia 2013

Pełen profesjonalizm. wątek zamknięty Korzystałam u p. Marka zarówno z masaży leczniczych, jak i upiększających i w...
~Gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2012

Pełen profesjonalizm. wątek zamknięty Korzystałam u p. Marka zarówno z masaży leczniczych, jak i upiększających i w...
~Gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2012

Rewelacja wątek zamknięty Polecam w szczególności zmęczonym codziennymi obowiązkami młodym mamusiom
~Sylwia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 lutego 2012

Skuteczny masaż wątek zamknięty Polecam masaż w wykonaniu pana Marka. Po trzech spotkaniach ból w barku...
~Bożena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lutego 2011

Polecam gorąco! wątek zamknięty Miałam problemy z odcinkiem krzyżowo-lędźwiowym, nic mi nie pomagało na ten...
~martek012
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 października 2010

Maria - opinia wątek zamknięty Wspaniały masaż. Marek doskonale wyczuwa potrzeby masowanego. Cena...
~Maria
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 października 2010

Profesjonalista wątek zamknięty Świetne podejście do klienta i fachowe doradztwo. Doskonałe rozwiązanie -...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 października 2010

Efektywny i profesjonalny wątek zamknięty Zdolny masażysta, posiadający dużą wiedzę z zakresu rehabilitacji. Wykazuje...
~Jakub
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 października 2010

Super profesjonalizm wątek zamknięty Polecam powyższą firmę wszystkim, którzy pragną relaksu a także mają problemy...
~Anna M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 października 2010

Szczerze polecam wątek zamknięty Wielokrotnie, wcześniej regularnie a teraz z powodu braku czasu niestety...
~A.W.M
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 września 2010

POLECAM wątek zamknięty POLECAM WSZYSTKIM MASAŻ Z DOJAZDEM W WYKONANIU MARKA, MIŁO, PROFESJONALNIE i...
~kitty
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 września 2010

Doskonały masażysta wątek zamknięty Jesteśmy z żoną od trzech lat klientami Pana Marka.Bardzo sobie cenimy jego...
~Witek i Ola z Borkowa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 września 2010

Zadowolona wymasowana :-) wątek zamknięty Zadowolona wymasowana :-) Szczerze polecam usługi Pana Marka. To specjalista,...
~Iwona P.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
31

postów

22

wątków

do góry