Ablex

Układanie podłóg, cyklinowanie

Gdańsk, al. Grunwaldzka 62

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
WiolettaK - opinia wątek zamknięty Świetny kontakt, profesjonalnie wykonana usługa. Terminowo i bezproblemowo....
~WiolettaK
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lipca 2019

solidnie wątek zamknięty Profesjonalnie wykonana usługa, jestem bardzo zadowolona, firma pozostawiła...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 maja 2017

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi, rzetelne podejście i pełen profesjonalizm....
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

Polecam wątek zamknięty Renowacja parkietu wyszła na duży plus, jestem zaskoczony efektem po...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

Dobra robota! wątek zamknięty Bardzo sympatyczna obsługa, konkurencyjna cena i świetny efekt na podłodze -...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 września 2015

Bardzo solidnie wątek zamknięty Bardzo solidna robota. Stary taras wygląda jak nowy.Polecam każdemu w 100%.
~Kaszub
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

cyklinowanie drewnianych podłóg w mieszkaniu wątek zamknięty Gorąco polecam firmę Ablex do renowacji, cyklinowania drewnianych podłóg w...
~Ilona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 grudnia 2014

solidni fachowcy wątek zamknięty 80 m/kw wycyklinowałem z nimi, podłoga wygląda bardzo dobrze chociaż była...
~maniek z zaspy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 października 2014

polecamy wątek zamknięty Zrobiliśmy z firmą Ablex 2 pokoje i korytarz w mieszkaniu na morenie, oboje z...
~Sylwia i Jacek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2013

usługa na najwyższym poziomie wątek zamknięty Pan Krzysztof cyklinował i lakierował salon, wygląda jak lustro. Pełny...
~Nowy Port
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 czerwca 2013

Jestem bardzo zadowolony!!!! wątek zamknięty Pokój 27m jak lustro. Fachowiec doświadczony, służy radą, nie wciska na siłę...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

Szczerze polecam wszystkim wątek zamknięty Profesjonalni fachowcy, którzy nie tylko świetnie wykonali robotę to jeszcze...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry