Widok

Abonament parkingowy

Dzień dobry
Szukam osoby, która byłaby tak miła i pomogła mi z parkingiem w Strefie Płatnego Parkowania - Sektor Wrzeszcz Politechnika AWP (ulice: Akacjowa, Bracka, Bohaterów Getta Warszawskiego, Do Studzienki, Fiszera, Grunwaldzka (odcinek od ul. Jaśkowa Dolina do al. Zwycięstwa), Kossaka, Łukasiewicza, Matejki, Miszewskiego, Narutowicza, Olszewskiego, Pileckiego, Piramowicza, Politechniczna, Puszkina, Sienkiewicza, Sobótki, Traugutta, Uphagena, Waryńskiego, Wassowskiego, Własna Strzecha, Wróblewskiego, Zwycięstwa).
Jako mieszkaniec masz prawo dopisać do siebie 2 auta w niższej cenie i każde kolejne w wyższej. Chętnie przy pomocy osoby zamieszkującej w tym rejonie wejdę w posiadanie abonamentu rocznego nawet w wyższej cenie. Proszę o kontakt: owsiana9@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

garaz sobie wynajmij
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

Hallera 140 (3 odpowiedzi)

Hallera 140 powstanie w spacerowej odległości od plaży w Brzeźnie z jedynym gdańskim molo oraz od...

do góry