Widok

Abraham - ocena

LO Mundurowe SPARTAKUS Temat dostępny też na forum:
Czemu Państwo nie piszą o zmianie lokalizacji LOM Gdańsk i o tym że uczniowie są niezadowoleni z formy obecnej tej szkoły ?
Zajęcia wojskowe do specjalizacji oraz inne dodatkowe które miały uatrakcyjnić tę właśnie szkołę to fikcja a miejsce do którego została przeniesiona szkoła pozostawia wiele do życzenia.
Mam nadzieję że opinia nie ,, zniknie,, w tajemniczych okolicznościach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadza się ale w poprzedniej lokalizacji było znacznie gorzej. 3 szkoły w jednym budynku... Na korytarzu dosłownie nie dało się przecinsnąć przez tłum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Szkoły średnie

Anka - ocena (6 odpowiedzi)

Jeżeli zastanawiacie się nad X LO w Gdyni to odradzam. System oceniania to porażka. Szkoła marzeń...

do góry