Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paulina Walaszek - ocena Moj synus Bartek jest teraz w klasie maturalnej. Jestesmy z mezem i Bartkiem...
~Paulina Walaszek
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 27 lutego 2024

Anita K - ocena Bardzo polecam. Córka zadowolona, matury próbne idą świetnie. Trzymam kciuki...
~Anita K
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 27 lutego 2024

mama ucznia - ocena Moja córka kończy w tym roku to liceum i nigdy nie myślałam że to powiem, ale...
~mama ucznia
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 27 lutego 2024

mama ucznia - opinia Wspaniała szkoła! Kształtuje charaktery, przekazuje fajne wartości -...
~mama ucznia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 lipca 2023

Kkk - opinia Szkoła fajna,z fajnymi zajęciami dla kogoś kto interesuje się tematyką...
~Kkk
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lipca 2023

Rodzic - opinia Polecam szkołę, dla dziecka które interesuje się tematyką wojskową i...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 maja 2023

Gosia - opinia wątek zamknięty Dzieci zadowolone to najważniejsze
~Gosia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2022

Lu - opinia wątek zamknięty Super kadra, zajęcia dodatkowe dają mnóstwo pozytywnych doświadczeń, dobry...
~Lu
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 maja 2022

Izabela - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam, nauczanie na wysokim poziomie.
~Izabela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 maja 2022

Weronika - opinia wątek zamknięty Super liceum! Ciekawe zajęcia o tematyce militarnej, szkolenia strzeleckie,...
~Weronika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 maja 2022

Aneta - opinia wątek zamknięty Moja córka chodzi do tej szkoły i jestem bardzo zadowolona. Rozwija swoje...
~Aneta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 maja 2022

MadMax - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze szkoły. Uwielbiam wf z panem Patrykiem i Pani od...
~MadMax
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Szkoła jedyna w swoim rodzaju! Kadra pedagogiczna wykwalifikowana i z wielkim...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2022

Ania - opinia wątek zamknięty Jak ktoś myśli pracować w "służbach" to nie ma lepszej szkoły....
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2022

Mariola BS - opinia wątek zamknięty Szkoła znakomita, prowadzą ja ludzie z pasją.
~Mariola BS
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2022

~Szkoła robi wszystko aby pomóc k
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2022

Sylwia - opinia wątek zamknięty To jest pierwsza szkoła, do której syn chodzi z przyjemnością nawet w czasie...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Moje dziecko jest uczniem Spartakusa. Śmiało mogę polecić tę szkołę. Zarówno...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 maja 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry