Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
CR - opinia wątek zamknięty Cel osiągnięty po właściwie jednej rozmowie, rozpoznaniu sytuaci i 2h pracy w...
~CR
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 września 2020

Arkadiusz - opinia wątek zamknięty Wspaniały i empatyczny człowiek, który żyje zleceniem jakby dotyczyło ono...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 lipca 2020

Aleksander - opinia wątek zamknięty Usługa wykonana profesjonalnie. Materiał pozyskany z udziałem detektywa...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 stycznia 2020

Ariel - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry detektyw. Poza tym empatyczny i rozsadny czlowiek. Klient ma...
~Ariel
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 stycznia 2020

Żona mamiona :) wątek zamknięty Rewelacja. Dowody jak na dłoni. Pełen profesjonalizm. Szybko i fachowo z...
~Żona mamiona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 września 2018

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Szczerze polecam usługi pana Grzegorza, który zawsze jest w ścisłym kontakcie...
~Oszukiwana żona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 maja 2017

Profesjonalizm i rzetelność. wątek zamknięty Sprawa zrealizowana przy profesjonalnej pomocy Pana Grzegorza na terenie...
~Norbert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Polecam Pana Grzegorza to bardzo ambitny i bardzo profesjonalny detektyw. wątek zamknięty Dąży do celu aby udowodnić i złapać i zarejestrować najważniejsze dla Klienta...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Polecam każdemu!! wątek zamknięty Po prostu polecam każdemu w potrzebie! Pan Grzegorz pomógł w ustaleniach mi z...
~Włodek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lipca 2016

Firma godna polecenia! wątek zamknięty Usługa i pomoc firmy na bardzo wysokim poziomie. Trafiłam do biura z wielkim...
~Zdradzona żona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

PROFESJONALNY DETEKTYW wątek zamknięty Polecam zdecydowanie biuro detektywa ACCESS. Indywidualne i profesjonalne...
~Seba N.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 grudnia 2015

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Pan G. bardzo elastyczny, a przede wszystkim skuteczny. Naprawdę polecam!
~Karo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

Zlecenie zagraniczne wykonane perfekcyjnie. wątek zamknięty Mój partner zamieszkuje w Holandii. Ostatnio próbuje obniżyć alimenty na...
~Elzbieta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2015

Serdecznie polecam osobom w potrzebie! wątek zamknięty Zdecydowałam sie na Detektywa Mężczyznę. Miałam obawy przed Facetem ale......
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 maja 2015

Beata - opinia wątek zamknięty Pan Grzegorz ma duże doświadczenie i wyczucie, reaguje szybko, jest w ścisłym...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lutego 2015

Profesjonalnie !!! wątek zamknięty Biuro godne polecenia. Pełen profesjonalizm w działaniu. Miła obsługa i...
~Artur
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 listopada 2014

rewelacja wątek zamknięty Rzetelnie, sprawnie i profesjonalnie wykonane zadanie. Z czystym sumieniem...
~xyz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 października 2014

Maciek - opinia wątek zamknięty profesjonalna i miła współpraca, serdecznie polecam!
~Maciek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 września 2014

polecam detektywa:) wątek zamknięty Obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo dobra współpraca z Panem...
~kobieta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 czerwca 2014

:) wątek zamknięty Obsługa na najwyższym poziomie. Szybko, sprawnie i fachowo. Polecam wszystkim...
~kudlatygg
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry