ActivDent

Stomatolodzy Implanty Chirurdzy

Gdańsk, Strzelców Karpackich 2A/10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
A.R. - opinia wątek zamknięty Przyjazna atmosfera i dbałość o komfort pacjenta podczas wizyty. W dodatku...
~A.R.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2021

Anna G - opinia wątek zamknięty Rewelacja! Nawet się nie zorientowałam, kiedy doktor usunął mi ósemkę. Jestem...
~Anna G
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2021

Artur - opinia wątek zamknięty To miejsce na mapie Trójmiasta w dziale stomatologia należy z pewnością...
~Artur
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 października 2020

J.W - opinia wątek zamknięty Super specjalista! Nie naciąga na niepotrzebne leczenie, jest spokojny i...
~J.W
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 września 2020

Andrzej Daszkiewicz - opinia wątek zamknięty Pacjentem dr. Artura jestem od lat. Teraz zdecydowałem się na zabieg...
~Andrzej Daszkiewicz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 września 2020

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Chciałbym bardzo podziękować doktorowi Arturowi za to, że odzyskałem swój...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 września 2020

Felicja M. - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam! Dogodny dojazd , gabinet bardzo ładnie urządzony i jak na...
~Felicja M.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2020

Sylwia M. - opinia wątek zamknięty Doktor Artur Poleniewicz wstawił mi implant, wszystko bardzo sprawnie i w...
~Sylwia M.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Najlepszy stomatolog w Gdańsku.
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2020

Alicja - opinia wątek zamknięty Skomplikowane usunięcie zęba, które w innych gabinetach było nie do...
~Alicja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2020

Wysoka jakość usług! wątek zamknięty Dr A. Poleniewicz dokładnie wytłumaczył mi każdy etap leczenia kanałowego,...
~Mariusz K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry