Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, a ćwiczę z p. Tytusem od lat. Zawsze...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 października 2021

M - opinia wątek zamknięty Magia nie pamietam kiedy byłem tak rozluźniony. Nie poznaje swojego ciała i...
~M
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 lipca 2021

Łukasz - opinia wątek zamknięty Byłem u Tytusa Smolińskiego z kostką. Świetny fachowiec a do tego otwarty i...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 lipca 2020

Złote ręce;) wątek zamknięty Po godzinnej sesji poczułam ulgę- ból barku i pleców minął jak za dotknięciem...
~Izabela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 października 2019

Daniel - opinia wątek zamknięty Polecam w 100%. Trafiłem do gabinetu z ostrym bólem kręgosłupa i już po...
~Daniel
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Obsługa profesjonalna i bardzo miła, znaczny progres po każdej wizycie:)...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam pana Tytusa, kompetentny fizjoterapeuta, który pomógł skutecznie już...
~Marika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2019

- opinia wątek zamknięty Z usług ActivREHA korzystam regularnie. Polecam w 100%.
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 maja 2019

- opinia wątek zamknięty Profesjonalizm na każdym kroku. Wiedza, podejście do pacjenta, gabinet i...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 maja 2019

ocena Gabinetu Rehabilitacji ActivReha - tytus smoliński wątek zamknięty Byłam przekonana, że przy bólu kręgosłupa trzeba całej serii zabiegów, aby...
~S Styn
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 listopada 2018

polecam wątek zamknięty pełen profesjonalizm, jestem w trakcie pracy nad moją nogą, jednak efekty w...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

Rekomenduję Pana Tytusa w 100% wątek zamknięty Pełen profesjonalizm -wiedza,praktyka daje efekt ma długo i po krótkim...
~Luiza Polańska-Kłossowska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Do p. Tytusa...
~Iva
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lipca 2018

Ocena wątek zamknięty Byłam w ActivREHA tydzień temu, pierwszy raz. Bardzo pozytywne odczucie...
~Monika Nowakowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2018

pacjentka wątek zamknięty bardzo profesjonalna obsługa jestem bardzo zadowolona z efektów
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

W pełni usatysfakcjonowany wątek zamknięty Fachowe rozpoznanie urazu i profesjonalna pomoc. Szczerze polecam.
~Krzysztof Kreft
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Trafna diagnoza, błyskawiczne efekty i super obsługa. Dodatkowo dużo cennych...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 stycznia 2018

Cudotwórca wątek zamknięty Witam, Bardzo polecam gabinet ,masarze u P. Tytusa jest niesamowitym...
~Halina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

Polecam wątek zamknięty Pan Tytus ma bardzo dużą wiedzę, polecam to wykorzystać ;)
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Rewelacja ! wątek zamknięty Polecam z całego serca rehabilitacje u Tytusa. Moją córkę po zerwaniu...
~Monika & Julia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry