Bardzo dobra szkoła jazdy. Uczy jeździć, a nie tylko zdawać egzaminy. Kilka lat temu zrobiłem w niej kurs prowadzenia motocykla. Zdałem za pierwszym razem. Nie pamiętam niestety nazwiska instruktora i nie wiem, czy jeszcze uczy. Wspominam go jednak bardzo dobrze i zachęcony tymi wspomnieniami niedawno wróciłem do szkoły "AS" ponownie, żeby odświeżyć umiejętność prowadzenie samochodu, którym nie jeździłem przez długi czas. Robiłem kurs doszkalający w grudniu 2020 i styczniu 2021. Jeździłem z Panem Pawłem Anastaziakiem. To bardzo cierpliwy, wyrozumiały i sympatyczny instruktor. Zajęcia z nim to kolejne zadania o sukcesywnie rosnącym stopniu trudności, których rozwiązywanie zwiększa umiejętności kierowcy, daje poczucie coraz lepszego panowania nad pojazdem i lepsze radzenie sobie w rzeczywistych sytuacjach drogowych. Instruktor poświęcił sporo czasu na doskonalenie techniki prowadzenia, uspokojenie jazdy, wyeliminowanie starych nawyków, a nie tylko na pokonywanie przestrzeni. Dzięki temu odzyskałem pewność siebie za kierownicą z jednoczesną świadomością popełnianych błędów. Co okazało się dobrą bazą do samodzielnego prowadzenia i dalszego doskonalenia umiejętności.