Adam Janowski

Doradztwo finansowe Kredyty i pożyczki Brokerzy

Gdańsk, Plac Porozumienia Gdańskiego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Amelia - ocena nowy temat Bardzo miła współpraca. Dostałam odpowiedzi na wszystkie pytania, a nawet...
~Amelia
-

ostatnia odp. 1 godzina temu

dodano: 24 kwietnia 2024

Monika - ocena nowy temat Zdecydowanie polecam usługi Pana Adama i jego teamu. Ich profesjonalizm,...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 marca 2024

Kamil&Dominika J - ocena Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Adamem, profesjonalne...
~Kamil&Dominika J
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 marca 2024

Dariusz - ocena Bardzo polecam współpracę z Adamem oraz jego zespołem. Dzięki współpracy z...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 18 lutego 2024

Magda B - ocena Pan Adam to profesjonalista w każdym calu. Wraz ze swoim zespołem...
~Magda B
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 lutego 2024

Patryk i Ania - ocena Serdecznie polecamy pana Adama i panią Karolinę. Nasz proces był bardzo...
~Patryk i Ania
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 lutego 2024

KM - ocena Z czystą przyjemnością możemy polecić współpracę z Adamem i Panią Weroniką :)...
~KM
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 21 stycznia 2024

Mateusz - ocena Uzyskanie kredytu w czasach co najmniej trudnych z pomocą Adama J. okazało...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 19 stycznia 2024

Anna - ocena Profesjonalna obsługa na każdym etapie starania się o kredyt. Cieszymy się,...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 17 stycznia 2024

Tomasz - ocena Miałem nietypową sytuację z kredytem hipotecznym, inni mówili że się nie da,...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 17 stycznia 2024

H.B - ocena Z całego serca polecam współpracę z Adamem i Karoliną! Dzięki ich...
~H.B
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 5 stycznia 2024

Antoni - ocena Pan Adam wykazał się ogromną znajomością procedur związanych z kredytem...
~Antoni
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 29 grudnia 2023

Krysia - ocena Największy profesjonalista! Pan Adam przeprowadził nas pod swoimi skrzydłami...
~Krysia
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 grudnia 2023

Kamila i Wojciech - ocena Jeżeli poszukujecie Państwo profesjonalnego doradcy kredytowego, wybór może...
~Kamila i Wojciech
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 grudnia 2023

Adrian - ocena Jeśli Adam powie, że da radę coś zrobić to dotrzymuje słowa. Potrafi...
~Adrian
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 23 grudnia 2023

Agnieszka - ocena Pełen profesjonalizm i wspaniała obsługa! Polecam wszystkim, którzy nie chcą...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 13 grudnia 2023

Ernest - ocena Bardzo polecam Pana Adama, bardzo dobrze i dokładnie przeprowadził mnie przez...
~Ernest
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 13 grudnia 2023

Damian - ocena Jestem wdzięczny Panu Adamowi za profesjonalizm i pomoc w uzyskaniu kredytu....
~Damian
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 12 grudnia 2023

Paulina M - ocena Profesjonalne podejście do klienta, zaangażowanie 100%, podejmuje się bardzo...
~Paulina M
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 12 grudnia 2023

JAKUB - ocena Jestem bardzo zadowolony z usług pana Adama, który pomógł mi w załatwieniu...
~JAKUB
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 12 grudnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry