Nie sądziłem że mogę być aż tak zadowolony ze żłobka - cudowna kadra, codziennie super zajęcia, a to coś dzieci malują, a to coś kleja, tworzą, mają różne ciekawe zajęcia na dobrze wyposażonych salach, dużo zajęć na dworze. Syn bardzo chętnie chodzi i wcale mu się nie dziwię, bo tam codziennie coś się dzieje :)