Widok

Adam - opinia

Na wysyłkę przedmiotu poczekałem 18 dni. Najpierw, bez żadnej informacji, uprzedzenia klientów podczas zakupu, postanowiono w firmie wprowadzić nowy system informatyczny...Po tygodniu dodzwoniłem się i usłyszałem, że jak tylko się uruchomią, przesyłkę wyślą. Po kolejnym tygodniu przysłali maila, że ktoś uszkodził przesyłkę i że muszą zwrócić tamtą, żeby wysłać kolejną (sic!) - kolejny raz obciążają klienta koniecznością oczekiwania nie z jego winy. Swoją drogą firma wysyłkowa - to jakieś dzieci - otworzyli kopertę żeby popatrzeć na złoto...W dniu dzisiejszym, osiemnaście dni po zamówieniu złożonym przez internet jakiś dzielny Pan Kurier z InPostu wrzucił paczkę wartą ponad 1200 PLN za płot nie zostawiając żadnej informacji.....Nie kupujcie tu - nie warto szarpać nerwów. Smutne, że tak dziś jeszcze niektórzy potrafią traktować swoich klientów.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
różnorodność produktów: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
2.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Online informują o czasie realizacji 14-16 dni (złoty klon), ale zapytani przez doświadczoną realiami osobę o realny termin, padła odpowiedź, że może się wydłużyć do 3 tygodni (łańcuchy dostaw poprzerywane). Tymczasem zamówienie opłaciłem 1,5 miesiąca wcześniej i ani telefonu, smsa, ani pieniędzy, ani towaru. Wnioski dwa: 1) albo celowe, zwyczajowe wręcz patrząc na opinie ludzi, wprowadzenie klientów w błąd informacjami online + zawsze opcja usprawiedliwienia o łańcuchach dostaw, co finalnie oznacza: zapłacisz, to teraz mamy Cię i teraz sobie czekaj, a my karmimy wyjaśnieniem o opóźnieniu dostaw, albo
2) nowi klienci otrzymują zamówienia wcześniej, zaś ten kto opłacił wcześniej i się nie piekli, nie upomina, otrzyma po prostu później, dając mennicy darmowy kredyt na ok. 50 dni (zobaczymy, kiedy realnie towar będzie do odbioru). Ani jedno, ani drugie nie jest w porządku. Skoro ludzie na to narzekają, a mennica od samego początku zna realia terminowości dostaw u swoich kontrahentów, to chyba już dawno temu winna znacznie urealnić terminy oczekiwań. W międzyczasie można było kupić od ręki u jednej z konkurencji taniej, tj. 6951,97 zł versus 7270 zł. Reklamy nie zrobię, ale szukajcie, a znajdziecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry