Mennica Gdańska

Mennice

Gdańsk, Jana Matejki 20/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Emil żubr - ocena Przyjemna atmosfera, świetna obsługa klienta oraz bardzo szybko...
~Emil żubr
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 3 marca 2024

Marta - ocena Monety z Lemem przepiękne!
~Marta
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 7 grudnia 2023

Rafał - ocena Plusem jest to, że można przyjść i obejrzeć monety, które są naprawdę...
~Rafał
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 7 grudnia 2023

Piotr - ocena Wszystko ok. Dość duży wybór monet kolekcjonerskich i bulionowych. Szybka...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 6 grudnia 2023

Klient - ocena Monety zamawiane w lutym ciagle nie dostarczone. Co miesiąc ten sam mejl z...
~Klient
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 13 września 2023

Renata - opinia Najgorsza firma numizmatyczna w Trójmieście. Nie dotrzymują terminów, ciągle...
~Renata
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 21 lipca 2023

Urszula - opinia Zakup udany, spory wybór monet polecam
~Urszula
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 listopada 2022

Dawid - opinia Na początku kupowałem sam bulion, bo tylko to oferowali (oprócz NBP, ale te...
~Dawid
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 listopada 2022

Renata - opinia Korzystałam z usług tej firmy jeszcze jak byli w starej, niezbyt urodziwej...
~Renata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 listopada 2022

Oli - opinia Bardzo rzetelna firma. Robię zakupy od wielu lat - nigdy się nie zawiodłem.
~Oli
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 listopada 2022

Weronika - opinia Zamówienie dotarło do mnie w ekspresowym tempie. Moneta piękna, obdarowana...
~Weronika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 listopada 2022

Elżbieta - opinia Bardzo rzetelna mennica i duży wybór monet
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 listopada 2022

Karol - opinia Znam ich jeszcze z czasów kiedy mieli siedzibę przy Grunwaldzkiej. Teraz moje...
~Karol
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 listopada 2022

Irena - opinia Kupuję monety w tej firmie wyłącznie przez internet. Nie wiem kto zajmuje się...
~Irena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 listopada 2022

Rafał - opinia wątek zamknięty Nie byłem może bardzo regularnym klientem, ale wszystko było zawsze bez...
~Rafał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 grudnia 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Wielokrotnie kupowałem w mennicy monety bulionowe. Ceny przystępne. Miła...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 grudnia 2021

Wojciech - opinia wątek zamknięty Moja opinia o Mennicy Gdańskiej była, jest i prawdopodobnie pozostanie bardzo...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 grudnia 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Na wysyłkę przedmiotu poczekałem 18 dni. Najpierw, bez żadnej informacji,...
~Adam
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2021

JERZY - opinia wątek zamknięty Jestem od stosunkowo niedawna klientem Mennicy, ale nabyłem już to i owo i...
~JERZY
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2020

Wacek - opinia wątek zamknięty Jeszcze nie odebrałem, ale zrobiłem próbnie zamówienie z odbiorem osobistym...
~Wacek
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 maja 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry