Niestety na przestrzeni 11 lat użytkowania programu warsztat podzielam opinię o coraz gorszej funkcjonalności i działania programu w moim przypadku . Oprócz historii o błędach w oprogramowaniu przy zamykaniu zleceń towar z magazynu nie był ściągany , skończyło się przymusowym remanentem . Z informacji uzyskałem "problem jest znany zostanie rozwiązany przy następnej aktualizacji" Informacja do klientów czy słowo przepraszam nie padło , za to przypomnienie o abonamencie działa wyśmienicie . Na stronie producenta do dziś jest w opisie programu "Pobieraj dane z rejestru CEPik lub bezpośrednio z dowodu rejestracyjnego za pomocą skanera kodów AZTEC" Nabrałem się na tą funkcję , zakupiłem skaner z górnej półki i okazało się że współpracuje tylko trzeba zakupić dodatkowy program od firmy która nie istnieje od kilku lat , skaner trafił do szafy . Zeszły rok zaskoczenie , po zakończeniu zlecenia nie mogę wygenerować paragonu co spowodowała kolejna aktualizacja . Telefon , kontakt z twórcą programu i stwierdził że powinienem każdemu Klienowi wciskać fakturę bo świat idzie w tym kierunku a ja na pewno mam coś do ukrycia przed US ... świetnie się poczułem . a on nie będzie nic przerabiał