Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tadeusz Zielinski - opinia Bardzo rzetelna ,solidna firma.Współpracujemy już od dobrych kilku lat a z...
~Tadeusz Zielinski
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 4 sierpnia 2023

Stefan - opinia Korzystałem wiele razy, bez żadnych zastrzeżeń, zawsze pełna profeska....
~Stefan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 grudnia 2022

Barbara - opinia wątek zamknięty Polecam, szybko, sprawnie i profesjonalnie.
~Barbara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 lipca 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Niestety na przestrzeni 11 lat użytkowania programu warsztat podzielam opinię...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 maja 2021

Iwona - zadowolona klientka - opinia wątek zamknięty Firma godna polecenia! Wysłuchują potrzeb, doradzają dobre rozwiązania za...
~Iwona - zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

happy - opinia wątek zamknięty Polecam, dobry i rzeczowy partner od podpisów.
~happy
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 czerwca 2020

Waldek - opinia wątek zamknięty Skorzystałem z usług z firmy PremNet jakiś czas temu. Ogólnie wrażenia bardzo...
~Waldek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 marca 2020

Top Quality! wątek zamknięty Very professional and high quality service. They have smart Developers witch...
~Marit
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 października 2019

Super rozwojowe miejsce wątek zamknięty Projekt R&D przez duże R! Mega miejsce na rozwój nawet dla doświadczonych...
~Z Trójmiasta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lipca 2019

zadowolony klient - opinia wątek zamknięty polecam. Profesjonalizm i kompetencje
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

Obsługa IT wątek zamknięty Świetna współpraca od wielu lat. Kompetencja i wiedza. Ludzkie spojrzenie na...
~Ulubiony klient:)
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 maja 2019

Obsługa na 6+ wątek zamknięty Prawdziwi profesjonaliści, polecam!
~MarcinD
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2019

Filament wątek zamknięty Spory wybór materiałów do drukarek 3D różnych producentów. Można płacić kartą.
~Ruda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 listopada 2018

Szybko, sprawnie i solidnie wątek zamknięty Szybka i profesjonalna obsługa, pan bardzo miły i pomocny, błyskawicznie...
~JM
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

niezadowolony wątek zamknięty Pan Paweł serwisował moje 2 laptopy. Jeden padł i trzeba było go w trybie...
~Pan Paweł wie kto
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 marca 2017

Szczerze polecam! wątek zamknięty Znają się na swojej pracy, doradzą (w przeciwieństwie do "doradców klienta" w...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2018

Najlepszy serwis techniczny. wątek zamknięty Jestem księgową i posiadałam już kilka podpisów kwalifikowanych. Polecam miłą...
~Beata Jankowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 listopada 2017

Firma IT Interfeo Potrzebujecie usług IT najwyższej jakości? Firma Interfeo zajmuje się...
~inga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Profesjonalizm i szybkość działania to podstawowy atut tej firmy. Polecam !!
~dr.IT
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

nie polecam programy z jzk wątek zamknięty Stanowczo nie polecam sprzedają oprogramowanie z licencją wieczystą...
~Użytkownik
11

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
92

postów

74

wątków

do góry