Szkoła którą polecę każdemu który zamierza się do rozpoczęcia kursu nauki jazdy. Ze względu na to, że jestem studentem we Wrocławiu chciałem jak najszybciej zostać kierowcą i tak też się stało w niecałe 2 miesiące jestem kierowcą biorąc pod uwagę długie terminy w PORD.
Taką osobę jak Pan Henryk to ze świecą szukać. Osoba która jest opanowana, cierpliwa i co najważniejsze za każdym razem mowi co jest nie tak i własnie dlatego nie zapomina się o tych rzeczach na egzaminie.Nauczyciel który wkłada całego siebie by przelać jak najwiecej wiedzy na temat jazdy i zachowania na drodze.Radzę czerpać z tego tyle ile się da. Po pierwszej lekcji głowa boli od nadmiaru informacji a to tylko ogromny plus :).Egzamin w moim przypadku zdany za pierwszym razem.
Ceny nie są najniższe ale to dlatego, że szkołę prowadzą osoby kompetentne. Nie sztuką jest chodzić do szkoły za 800 zł a potem dodatkowe jazdy i kilka egzaminów ... Wolałem od samego początku by szkoliły mnie osoby które mają wiedzę i doświadczenie a wlasnie taka jest szkoła JANKAR
Pozdrawiam Adam