JANKAR

Kursy prawa jazdy

Reda, Jana Brzechwy 1A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Julia - opinia Bardzo polecam ośrodek, a zwłaszcza jazdy z Panem Darkiem
~Julia
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 28 kwietnia 2023

Marta - opinia Bardzo polecam szkołę Jankar w Rumii. Cała ekipa Jankar to profesjonalna...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 listopada 2022

katarzyna - opinia Super instruktorzy,wspaniała atmosfera
~katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 listopada 2022

Michał Smarzynski - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję panu Karolowi za rady i podpowiedzi a przede wszystkim za...
~Michał Smarzynski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2021

Sandra - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim, dzięki świetnemu przygotowaniu przez instruktora egzaminy...
~Sandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 stycznia 2021

Grzegorz Pek - opinia wątek zamknięty Bez namysłu polecam ośrodek szkolenia jankar . profesjonalna obsługa ,...
~Grzegorz Pek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 października 2020

Jakub Kożyczkowski - opinia wątek zamknięty Najlepszy ośrodek nauki jazdy! Nigdy nie spotkałem się z tak dobrze...
~Jakub Kożyczkowski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 grudnia 2019

Błażej - opinia wątek zamknięty Po 30h udało się za pierwszym !!!
~Błażej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 listopada 2019

Opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję Panu Darkowi Leszczyńskiemu za wspaniałą naukę! :) Był On...
~Izabela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 września 2019

Pan Henryk jest profesjonalnym instruktorem wątek zamknięty Po wielu godzinach w innych szkolach postanowilam poczekac na jazdy z...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lipca 2019

Polecam Pana Henryka! wątek zamknięty Polecam i dziękuję Panu Henrykowi za cierpliwość i czas poświęcony na naukę!...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 czerwca 2019

Paulina - opinia wątek zamknięty Jesteście najlepsi!!! Szczególne podziękowania należą się dla Henia
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 maja 2019

- opinia wątek zamknięty Polecam i dziękuję Panu Darkowi za cierpliwość i naukę dzięki której zdałem...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 maja 2019

Nie ma lepszych!!! wątek zamknięty Wszystkim tym,którzy nie wiedzą jeszcze jaką szkołę jazdy wybrać,z całego...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lutego 2019

Jak prawo jazdy - to tylko Jankar! :) wątek zamknięty Gdybym musiała cofnąć czas i wybrać ośrodek, dzięki któremu bez problemu...
~Sara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lutego 2019

Pan Dariusz jest the best!!! wątek zamknięty Pan Dariusz był moim trzecim instruktorem. Dopiero przy nim poczułam zapał i...
~Magdalena W.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 stycznia 2019

Pan Darek- najlepszy instruktor wątek zamknięty Do Pana Darka na jazdy trafiłam z polecenia koleżanki. Niestety nie...
~Lila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 grudnia 2018

Pan Darek- najlepszy instruktor wątek zamknięty Do Pana Darka na jazdy trafiłam z polecenia koleżanki. Niestety nie...
~Lila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 grudnia 2018

Polecam Pana Darka wątek zamknięty Po pierwsze polecam samą szkołę Jankar wszystko załatwią za państwa oraz miła...
~Bartosz.B
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 listopada 2018

dziekuje p. marcinie wątek zamknięty dziekuje panu marcinowi za profesjonalizm, cierpliwosc, wyrozumiałosc. jesli...
~aurelia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
944

postów

906

wątków

do góry