Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Niekompetencja i wszechogarniający bałagan wątek zamknięty Nie polecam. Właściciele całkowicie nie panują nad pracą biura ciągły bałagan...
~Jan
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Od kilku lat jest to nasz administrator wspolnoty, moge stwierdzic ze swoje...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 grudnia 2016

Osiedle w Gdańsku wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z pracy naszego nowego administratora. Sprawy...
~Wiola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Ja moge polecic wątek zamknięty Nie wiem na czym polega zroznicowanie opinii ale ja moge polecic firme...
~wiola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2015

admikor wątek zamknięty Sorry, ale nie różnią się niczym od sławnego juz Bimonu, właściciele mają...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

Polecam wątek zamknięty Po przeprawach z kilkoma administratorami mogę śmiało polecić firmę Admikor....
~klient
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

Nie polecam!! wątek zamknięty Na poczatki pieknie wszystko wygladało.Z czasem totalna olewka klienta....
~OM
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 maja 2014

Adam - opinia wątek zamknięty Na początku jeszcze się właściciel starał a po jakimś czasie totalna olewka....
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2014

Gardenia wątek zamknięty Nie mam zbyt dużego doświadczenia ale po naszym poprzednim administratorze...
~Mieszkaniec
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 marca 2013

Dobra obsługa wątek zamknięty Po krotce. Przed popisaniem umowy o administrowanie sprawdzaliśmy ofertę...
~Kamil
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2012

Koszmar wątek zamknięty Nikomu nie życzę współpracy z tą firmą. Bałagan w kartotekach opłat Klientów,...
~Lokatorka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 czerwca 2011

Tragedia wątek zamknięty Autor postu polecającego chyba ma coś wspólnego z firma. Mieszkam w...
~Najemca mieszkania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 stycznia 2011

Polecam wszystkim wątek zamknięty Ogólnie polecam wszystkim niezadowolonym z swojego administratora. Świetny...
~upsss
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry