Widok

Adrianna z Sopotu - opinia

Na wstępie zaznaczę, że nie planowałam współpracy z biurem nieruchomości, jednak po zamieszczeniu oferty odezwał się p. Daniel Kurzawa z Domoteki i zaproponował spotkanie. I to był strzał w dziesiątkę!!!
Profesjonalizm Daniela (pozwolę sobie nazywać go po imieniu) szybko przekonał mnie co do słuszności pojęcia współpracy z biurem Domoteki. Wszelkie etapy sprzedaży mieszkanie od pierwszego dnia były skrupulatnie monitorowane przez Daniela, i na każdym jego etapie zawsze służył w największym stopniu profesjonalną pomocą. Miałam wrażenie że jest moim opiekunem i doradcą. Profesjonalna wiedza i nadzwyczajne zaangażowanie Daniela utwierdzały mnie w przekonaniu że podjęłam właściwą decyzję, zwłaszcza, że Daniel jednocześnie dopilnował, pilotował transakcję kupna przeze mnie mieszkania w odległej miejscowości co na pewno nie było łatwym zadaniem. Jestem niezmiernie wdzięczna Danielowi za okazaną pomoc, sympatię i serdeczność od pierwszego dnia naszej współpracy do chwili obecnej kiedy już wszelkie formalności mam za sobą. Z całego serce mogę polecić współpracę z Danielem, i jak sądzę z cała załogą Domoteki bo zakładam że wszyscy "jej" pracownicy są równie pofesjonalni i zaangażowani
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Pani Adrianno, w imieniu Daniela bardzo dziękujemy za zaufanie i docenienie naszych starań. Polecamy się oczywiście w przyszłości :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry