DOMO Nieruchomości

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 11/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
D. Kowalski - ocena Dzięki pomocy Pana Marcela szybko udało sie znależć odpowiadające mieszkanie...
~D. Kowalski
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 maja 2024

Martyna i Michał - ocena Bardzo polecamy biuro nieruchomości Domo, a w szczególności współpracę z...
~Martyna i Michał
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 maja 2024

Iza - ocena Super agencja nieruchomości. Wszczególności polecam współpracę z Panią Mają...
~Iza
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 maja 2024

Małgorzata - ocena Wszystko załatwione bardzo szybko , Pani Maja -osoba na właściwym miejscu ,...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 2 maja 2024

Radek - ocena Życzę wszystkim aby znaleźć tak solidną i świetnie działającą firmę jak Domo....
~Radek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 kwietnia 2024

Asia Łubowicz - ocena Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem nieruchomości Domo a w...
~Asia Łubowicz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Adam Tadeusz Polanowscy - ocena "Niektórzy ludzie czynią świat łatwiejszy, wyjątkowy tylko dlatego że są" Ta...
~Adam Tadeusz Polanowscy
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 14 marca 2024

Rafał - ocena Polecam bardzo agencję Domo, a w szczególności Pana Marcela, który zna się na...
~Rafał
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 7 marca 2024

Sylwia - ocena Świetna agencja! Przy pomocy w sprzedaży mieszkania sprawę od początku do...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 7 marca 2024

Agnieszka Wermińska - ocena Pani Maja to w każdym detalu pełna entuzjazmu profesjonalistka.Jej szeroka...
~Agnieszka Wermińska
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 7 marca 2024

Marcin - ocena Z przyjemnością dzielę się swoją opinią na temat współpracy z Hubertem jako...
~Marcin
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 22 lutego 2024

Wojciech - ocena Profesjonalizm, miła atmosfera, brak żadnych niespodzianek przy procesie...
~Wojciech
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 27 lutego 2024

Agnieszka - ocena Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Agencją Domo, zwłaszcza z Panem...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 1 marca 2024

Marcin Mozołowski - ocena Całym sercem polecam biuro nieruchomości Domo. Sprzedaż nieruchomości...
~Marcin Mozołowski
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 1 marca 2024

Bożena i Ania - ocena Gorąco polecam DOMO Nieruchomości zarówno w sprzedaży mieszkania jak i...
~Bożena i Ania
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 5 marca 2024

Paulina Czechowska - ocena Jestem bardzo zadowolona z usług biura pośrednictwa nieruchomościami DOMO w...
~Paulina Czechowska
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 lutego 2024

Marzena - ocena Miałam przyjemność współpracować z Panią Mają z Domoteki przy sprzedaży...
~Marzena
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 26 stycznia 2024

Angelika J. - ocena Gorąco polecam DOMO Nieruchomości. Jako kupujący mieszkanie czuliśmy się...
~Angelika J.
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 22 stycznia 2024

Hubert - ocena Sprzedałem mieszkanie z pomocą Pana Jakuba. Pełen profesjonalizm, polecam...
~Hubert
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 19 października 2023

Agnieszka - ocena Satysfakcja z całego przebiegu zakupu mieszkania była ponad moje oczekiwania....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 29 września 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry