Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kamila Nowak - opinia Wiedza, doświadczenie, zaangażowanie. Polecam.
~Kamila Nowak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 marca 2023

Magdalena Łaskowska - opinia Pan Mecenas Andrzej Dwernicki prowadził moje sprawy m.in. rozwodową, o...
~Magdalena Łaskowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lutego 2023

Maria - opinia Mistrz prowadzenia beznadziejnych spraw rozwodowych! Profesjonalny,...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 października 2022

Anonim - opinia Polecam Pana mecenasa Andrzeja Dwernickiego z Gdyni. Sprawa ciężka rozwodowa...
~Anonim
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 września 2022

Maja Kwiatkowska - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Kompetentny, punktualny i...
~Maja Kwiatkowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 marca 2022

Beata - opinia wątek zamknięty Pan Andrzej Dwernicki prowadził moją sprawę rozwodową. Jego spokój,...
~Beata
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 lutego 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Rzetelnie, sumiennie i co najważniejsze, sprawa zakończona zgodnie z...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 stycznia 2021

EK - opinia wątek zamknięty Mecenas Dwernicki był moim pełnomocnikiem w sprawie rozwodowej. Podczas...
~EK
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 marca 2020

Małgosia - opinia wątek zamknięty Pan adwokat Andrzej Dwernicki prowadził moja sprawę o alimenty. Byłam już...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lutego 2020

precyzyjny adwokat wątek zamknięty Andrzej Dwernicki sprawdził się w każdym calu, dobrze zorientowany,...
~Hanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 grudnia 2018

NIE POLECAM !!! wątek zamknięty W moim przypadku zaangażowanie Pana Dwernickiego polegało tylko na tzw....
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

Najlepszy Adwokat w Trójmieście wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z mecenasem Andrzejem Dwernickim,...
~Jolanta Lewarska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

Bardzo dobry prawnik wątek zamknięty Pan Mecenas poprowadził moją sprawę rozwodową. Wynik był na moja korzyść,...
~Sylwek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

Zdecydowanie na tak; nie zawiedziecie się; Polecam! wątek zamknięty Dwa razy skorzystałam z porady prawnej - sensacje majątkowe po szybkim...
~SlenderMermaid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

Bardzo dobry Prawnik wątek zamknięty Polecam usługi Pana Mecenasa. Jest konkretny oraz kompetentny w jakości...
~Klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry