Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Znakomity prawnik!!! wątek zamknięty Pan adwokat Krzysztof Janik prowadził moją sprawę cywilną i jestem bardzo...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 lipca 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Współpraca z tą Kancelarią a zwłaszcza z adw. Krzysztofem Janik od początku...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lipca 2018

Bardzo dobra kancelaria wątek zamknięty Pan mecenas prowadził moja sprawę, zawsze był przygotowany, konkretny. Dał...
~T.I
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Polecam! wątek zamknięty Bardzo cieszę się, że trafiłam do Pana Mecenasa. Rzetelność, profesjonalizm...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Pan Krzysztof poprowadził moja sprawę od A do Z. Jestem bardzo zadowolona z...
~Monika Woś
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 listopada 2017

Bardzo dobry adwokat wątek zamknięty Pan Mecenas bardzo skrupulatnie zajmuje się sprawą, zawsze o wszystkim...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 maja 2017

Tragedia dzięki mecenasowi przegrana sprawa wątek zamknięty Nie informuje o sprawach, pismo napisał nie zgodnie ze stanem faktycznym...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 maja 2017

Polecam kancelarię do spraw bankowych wątek zamknięty Adwokat Krzysztok Janik pomógł mi w skomplikowane sprawie z bankiem. Wszystko...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

Adwokat niezwyczajny. wątek zamknięty Pan Krzysztof Janik prowadził mają sprawę spadkową. Gdy sprawa przedłużała...
~Artur Brzozowski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 maja 2015

Prodesjonalna obsługa wątek zamknięty fachowo, szybko, profesjonalnie i skutecznie. bardzo dziekuję.
~Edzia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

10

wątków

do góry