Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gosia - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam kancelarię Pani Mecenas, pełny profesjonalizm, bardzo dobry...
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2020

Bogumiła - opinia wątek zamknięty sprawa o zachowek. Bardzo szybko uzyskaliśmy pieniądze. Serdecznie polecam
~Bogumiła
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2020

Najlepszy adwokat jakiego znam - szczerze polecam! wątek zamknięty Korzystałem już z kilku różnych adwokatów, ale podejście Pani Katarzyny do...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Z usług Pani mecenas korzystałam już kilkakrotnie i za każdym razem pełen...
~Iwona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 maja 2015

Profesjonalnie!!! wątek zamknięty Powierzyłem Pani Mecenas sprawę odzyskania moich pieniędzy, które wpłaciłem w...
~Kacper
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2015

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Pani Katarzyna jest osobą niezwykle kompetentną i pracowitą. Niesamowita jest...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 maja 2015

Kompetencja i zapał wątek zamknięty Z wiedzy pani Kasi korzystałam już wielokrotnie, zawsze byłam bardzo...
~Maria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 maja 2015

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam usługi Panią Adwokat. Jest osobą kompetentną,...
~karolyna.k
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2015

Perfekcja wątek zamknięty Pani Adwokat bardzo profesjonalna i pomocna. Pomimo młodego wieku widać od...
~sslawek85
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

Doskonaly adwokat wątek zamknięty Pani Mecenas jest bardzo kompetenta,skuteczna i dyspozycyjna.Ceny bardzo...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 listopada 2014

Mariusz - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam! duża kompetencja! szybko i skutecznie a co...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry