Kancelaria Adwokacka

Kancelarie adwokackie i radcowskie

Gdynia, Zygmunta Augusta 11A/512

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowolona klientka - opinia wątek zamknięty Jestem wdzięczna Pani Mecenas za wieloletnią współpracę. Przy każdej sprawie...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 października 2022

Inga - opinia wątek zamknięty Pani Mecenas prowadzi kilka moich spraw. 2 sprawy wygrane. Pozostałe w toku....
~Inga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 października 2021

Grażyna - opinia wątek zamknięty Współpraca doskonała! Skuteczna, profesjonalna, dokładnie tłumaczy. Podczas...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 września 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Polecam gorąco. Pani Mecenas myśli niestandardowo, dzięki jej pomysłom i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2021

Alicja - opinia wątek zamknięty Takich ludzi polecam! Przez cały proces prawny czulam, że moja sprawa jest w...
~Alicja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 marca 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Polecam Panią Mecenas w 100%. Profesjonalne podejście, kontakt nawet do...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 marca 2021

Robert - opinia wątek zamknięty Polecam , bardzo miła obsługa , fachowe doradztwo . Szybkie załatwienie sprawy .
~Robert
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 marca 2021

Renata O. - opinia wątek zamknięty Merytoryczna, profesjonalna obsługa. Pani Magdalena była bardzo zaangażowana...
~Renata O.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 marca 2021

Andrzej - opinia wątek zamknięty Bardzo miła pani adwokat , kompetentna szybko załatwia sprawy .
~Andrzej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 marca 2021

DJ - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsluga, stały kontakt. Pani Mecenas na bieżąco informowała...
~DJ
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 marca 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Wiele razy korzystałem z usług Pani Magdaleny w różnych sprawach i mogę...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 marca 2021

Jakub Będziński - opinia wątek zamknięty Doskonała obsługa i zaangażowanie. Zmieniłem z innego adwokata na Panią...
~Jakub Będziński
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lutego 2021

Opinia wątek zamknięty Witam, Zdecydowanie odradzam usługi tej Pani adwokat, zle wynegocjowana...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry