Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna B - opinia Polecam Panią Mecenas, konkretne wskazówki i czytelne zasady współpracy.
~Joanna B
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 listopada 2022

Bartosz - opinia wątek zamknięty Wreszcie trafilem we wlasciwe miejsce, wczesniej nie mialem szczescia do...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 grudnia 2021

Agnieszka Marcyniuk - opinia wątek zamknięty Pani Małgorzata Babirecka jest jednym z najlepszych mecenasów z którymi...
~Agnieszka Marcyniuk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 lipca 2021

Zbigniew Materne - opinia wątek zamknięty Przepraszam, że nie będę powielał pozytywnych opinii moich poprzedników....
~Zbigniew Materne
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2021

Ewa Kaniewska - opinia wątek zamknięty Pani Mecenas Dr Małgorzata Babirecka wzbudziła moje zaufanie od pierwszego...
~Ewa Kaniewska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2021

Grzegorz Bzowski - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam usługi p. Mecenas Babireckiej. Wspierała mnie w procesie przed...
~Grzegorz Bzowski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 grudnia 2020

Eliza - opinia wątek zamknięty Pani adwokat Małgorzata Babirecka,to profesjonalistka z klasą.Rzeczowa,...
~Eliza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2020

Marta G - opinia wątek zamknięty Chciałabym podziękować Pani Mecenas Małgorzacie Babiereckiej za pełne...
~Marta G
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2020

Pan Sławek - opinia wątek zamknięty Polecam współpracę. Pani Mecenas ma profesjonalne podejście do Klienta i...
~Pan Sławek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lipca 2020

Bardzo polecam wątek zamknięty Dzięki pomocy pani Małgorzaty szybko i skutecznie udało mi się odzyskać...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry