Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ANNA - opinia Polecam. Wie co robi. A te komentarze negatywne są od osób które przegrały z...
~ANNA
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 czerwca 2022

Alicja - opinia Pani Mecenas jest fachowcem ponad wszelką wątpliwość. Trudno się dodzwonić...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 kwietnia 2022

Klient - opinia wątek zamknięty Nie polecam tej Pani nie powinna pracować na takim stanowisku , nie potrafi...
~Klient
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 marca 2022

Bogdan - opinia wątek zamknięty Beznadzinie pani mecenas nie odpowiada na telefony tyle co dowiedzialem sie...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 września 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm, indywidualne podejście, skupienie się na problemie,...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 grudnia 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Pani Mecenas jest profesjonalistką. Prowadzi sprawę z zaangażowaniem w każdy...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Łukasz - opinia wątek zamknięty Pani Adwokat Małgorzata pomogla mi w sprawie z nieuczciwym wynajmującym....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 maja 2020

Najlepszy obrońca wątek zamknięty Pani Mecenas świetnie włada językiem prawnym. Nie tylko jest profesjonalnym...
~Adrian Lągota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

Rzetelność i skuteczność w działaniu wątek zamknięty Do Pani Mecenas trafiłam z polecenia. Młoda, profesjonala i terminowa Pani...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 grudnia 2018

Rzetelność jakiej oczekiwałam! wątek zamknięty Do Pani Mecenas trafiłam z polecenia znajomych, po kilku nieudanych próbach...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 grudnia 2018

Najlepsza Pani Mecenas na Pomorzu wątek zamknięty Pełna profesjonalizmu, rzetelna i przede wszystkim bardzo skuteczna Pani...
~Diana
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 czerwca 2018

Profesjonalizm wątek zamknięty Pani mecenas wygląda młodo, co może być mylące odnośnie doświadczenia....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry