Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksander Wielbiński - opinia Pani Mecenas Małgorzata Lipińska udzielała mi porad prawnych oraz...
~Aleksander Wielbiński
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 listopada 2022

ewa barczak - opinia Pani Malgorzata Lipinska przez wiele lat reprezentowala mnie na sprawie...
~ewa barczak
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2022

Magdalena - opinia wątek zamknięty Cudowna Pani mecenas, pełen profesjonalizm, zaangażowanie, ma bardzo ciepłe i...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 marca 2022

Grzegorz Niechciał - opinia wątek zamknięty Polecam bardzo fachowa i rzetelna obsługa.
~Grzegorz Niechciał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 maja 2020

Magdalena Myszk - opinia wątek zamknięty Korzystam z usług Kancelarii pd 2011 roku. Zawsze fachowa porada. Pani...
~Magdalena Myszk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 maja 2020

Magdalena K. - opinia wątek zamknięty Korzystam z usług Pani Małgorzaty Lipinskiej od prawie 20 lat. Nigdy się nie...
~Magdalena K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 maja 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Z calego serca polecam! Radca prawny godny polecenia. Osoba kompetentna,...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 maja 2020

Małgorzata Cackowska - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm, empatia i wygranie sprawy - to domena Małgorzaty Lipińskiej
~Małgorzata Cackowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 maja 2020

Marek Stromczynski - opinia wątek zamknięty Pełny profesjonalizm,przemiły kontakt jest osobą bardzo kompetentną,rzetelną...
~Marek Stromczynski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 maja 2020

Grazyna - opinia wątek zamknięty Pani Malgorzata jest bardzo dobrym prawnikiem. Posiada szeroka wiedze. Masz...
~Grazyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 maja 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Polecam!!! Radczyni prawna godna polecenia. Pani Małgorzata to osoba bardzo...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 maja 2020

Magdalena Drytkiewicz - opinia wątek zamknięty Pani Małgorzata Lipinka pomogła mi bardzo szybko i skutecznie rozwiązać moje...
~Magdalena Drytkiewicz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 maja 2020

Szczerze polecam wątek zamknięty Pani Małgorzata Lipińska jest moim pełnomocnikiem od 2011 r. i po dzień...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 maja 2016

WSZECHSTRONNA WIEDZA, PROFESJONALIZM, RZETELNOŚĆ, KREATYWNOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ. wątek zamknięty Pani Małgorzata Lipińska została mi polecona przez moją znajomą jako osoba...
~Ewa P.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 października 2011

aldona - opinia wątek zamknięty Pani Malgorzata Lipinska jest bardzo dobrym mecenasem , wygralam dzieki jej...
~aldona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry