Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marek - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do sprawy przez Panią Adwokat. Polecam
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 stycznia 2021

Mariola Kobiałka - opinia wątek zamknięty W pełni profesjonalna i skuteczna pomoc prawna. Polecam Mecenas Magdalenę...
~Mariola Kobiałka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 listopada 2019

Kancelaria godna polecenia wątek zamknięty Pani Mecenas Magdalena Maraszek to bardzo dobry, uczciwy i skuteczny adwokat....
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lutego 2019

Polecam współpracę z Panią Mecenas wątek zamknięty Pani Mecenas to osoba bardzo kompetentna i rzeczowa, a jednocześnie życzliwa,...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lutego 2019

Zadowolony klient szczerze poleca. wątek zamknięty Polecam Panią Mecenas Magdalenę Maraszek, ponieważ wyróżnia się rzetelnością...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 października 2017

Serdecznie dziękuję Pani Mecenas i polecam. wątek zamknięty Pani Mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową. Chciałabym bardzo serdecznie...
~Marianna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2017

Polecam. wątek zamknięty Skutecznie i profesjonalnie poprowadzona sprawa rozwodowa. Polecam.
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 stycznia 2017

Pomoc w sprawie rozwodowej wątek zamknięty Korzystałam z pomocy Pani adwokat Maraszek w ubiegłym roku. Moja sprawa była...
~Angelika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 grudnia 2016

Polecam pod każdym względem. wątek zamknięty Szczerze polecam. Pani Mecenas prowadziła mi sprawę rozwodową i sprawę o...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Z bardzo dużą satysfakcją i przekonaniem polecam Panią Mecenas. Prowadziła...
~Ilona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 marca 2016

Gorąco polecam wątek zamknięty Pani adwokat Magdalena Maraszek prowadziła moją sprawę rozwodową, która,...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry