Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ela - ocena Dzięki Pani Mecenas Oliwii Likierskiej odzyskałam kwotę odszkodowania od...
~Ela
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 19 kwietnia 2024

Piotr - ocena Pełny profesjonalizm prowadzonej kancelarii prawnej zarówno w przygotowaniu...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 15 stycznia 2024

Magda - ocena Polecam serdecznie, pani Oliwia zawsze służy pomocną dłonią i fachową wiedzą....
~Magda
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 14 grudnia 2023

Monika - opinia Pani Oliwia pomogła mi w sprawie alimentacyjnej. Była zawsze bardzo...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 kwietnia 2023

Katarzyna - opinia Pani Mecenas Oliwia Likierska była moim pełnomocnikiem w sprawie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 kwietnia 2023

Agnieszka - opinia Wybór tej Kancelarii, to jak 6 totka. Pani mecenas Likierska świadczy usługi...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 marca 2023

Bożena M. - opinia Z całego serca polecam Panią Mecenas! Profesjonalizm i efektywność w każdym...
~Bożena M.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lutego 2023

Krzysztof - opinia Z pomocy Pani Oliwi Likierskiej korzystałem kilkakrotnie za każdym razem...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 października 2022

Emilia - opinia wątek zamknięty Współpracę z Panią Oliwią oceniam jako wzorcową. Pani Adwokat jest bardzo...
~Emilia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 września 2022

Jacek - opinia wątek zamknięty Krótkie spotkanie, czasami tylko jedna rozmowa w danym temacie, a porady Pani...
~Jacek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2022

S - opinia wątek zamknięty Pani Adwokat Oliwia Likierska reprezentowała mnie w sprawie, która trafiła do...
~S
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 lipca 2022

Joanna - opinia wątek zamknięty Do Pani Adwokat O.Likierskiej trafiłam z polecenia. Mam zatem ogromną...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 czerwca 2022

Urszula - opinia wątek zamknięty Pani Oliwiaa Likierska prowadzila sprawe jako pelnomocnik mojego syna w...
~Urszula
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 maja 2022

Janusz - opinia wątek zamknięty Pani Adwokat Oliwia Likierska ma ogromną wiedzę i jest bardzo profesjonalna...
~Janusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 maja 2022

Dorota - opinia wątek zamknięty Panią adwokat Oliwię poznałam, gdy zostala przydzielona mi z urzędu. Do...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 lutego 2022

Robert G. - opinia wątek zamknięty Pani Oliwia Likierska poprowadziła zwycięsko sprawę dotyczą mojego...
~Robert G.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lutego 2022

Beata - opinia wątek zamknięty Pani Oliwia Likierska reprezentowała moją osobę na rozprawach sądowych...
~Beata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lutego 2022

Krzysztof .G - opinia wątek zamknięty Korzystałem z pomocy prawnej kancelarii Pani Oliwii Likierskiej , jestem...
~Krzysztof .G
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 lutego 2022

Izabela Karteveit - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim potzrebujacym rozwiazania trudnych spraw.
~Izabela Karteveit
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 grudnia 2021

Bartek - opinia wątek zamknięty Szukasz doświadczonego, serdecznego, profesjonalnego oraz skutecznego...
~Bartek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 grudnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry