Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dorota - opinia Pełen profesjonalizm. Prowadział moje dwie sprawy i obydwie wygrane. Polecam.
~dorota
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 12 maja 2023

Usatysfakcjonowana - opinia wątek zamknięty Miałam bardzo krótki termin na wybranie odpowiedniego mecenasa. Na szczęście...
~Usatysfakcjonowana
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 stycznia 2021

Maciej L - opinia wątek zamknięty Jeśli uważacie, że wasza sprawa jest niemożliwa do wygrania i chcielibyście...
~Maciej L
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2020

Marlena - opinia wątek zamknięty Pan mecenas jest naprawdę godny polecenia, przygotowany do każdej rozprawy,...
~Marlena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 stycznia 2020

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam Mecenasa Piotra Barteckiego. Jest solidny i skuteczny....
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 listopada 2019

bardzo polecam wątek zamknięty bardzo polecam. W porównaniu do poprzednika niebo, a ziemia
~Dagmara Puc
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 października 2019

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Profesjonalne podejście do każdego klienta. Wielkie dzięki za pomoc i obsługę.
~Piotr
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Dziś jestem wygrana pewniejsza bogatsza o doświadczenia dzięki PPiotrowi...
~Anita
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Pan mecenas Piotr Bartecki jest bardzi zangażowany w swoją pracę , wysłucha ,...
~Iga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2018

Skuteczny adwokat Piotr Bartecki godny polecenia. wątek zamknięty Witam, mogę osobiście polecić działania profesjonalne danego adwokata.Można...
~Ireneusz
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 października 2016

Nie ma lepszego!!! wątek zamknięty CO tu chwalić:) Najlepiej sprawdzić osobiście. Miałam do czynienia z wieloma...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 czerwca 2017

Polecam adw. Piotra Barteckiego wątek zamknięty z czystym sumieniem polecam mec. Barteckiego
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

polecam! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam usługi Pana Piotra Barteckiego...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

Gorąco polecam! Bardzo profesjonalne podejście do klienta! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Mecenasem Barteckim. Jest w pełni...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 marca 2017

Mecenas godny polecenia! Sumienny i uczciwy. wątek zamknięty Mecenas Piotr Bartecki bardzo sumiennie podszedł do powierzonej mu sprawy....
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Polecenie wątek zamknięty Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem adwokata z czystym sercem polecam usługi...
~A. Pruszak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

Wygrana sprawa! wątek zamknięty Wygrałem sprawę przed sądem apelacyjnym. Nie ocenioną zasługą jest praca...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 października 2016

Polecam wątek zamknięty Pierwsza porada darmowa. Szczegółowe zbadanie sprawy. Szczera odpowiedź....
~ŁukaszS
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

Pełna profesja wątek zamknięty Z Kancelarią Mecenasa Piotra Barteckiego firma, w której pracuję współpracuje...
~Ann W
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 września 2016

profesjonalizm i zaangażowanie w każdym calu wątek zamknięty Mecenas Bartecki to najlepszy jak dotąd prawnik z którym przyszło mi...
~Dominika Telega
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry