Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Arkadiusz - opinia wątek zamknięty Prawnik z odpowiednim podejściem do Klienta, pewny siebie, dobrze...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 stycznia 2021

Tomas - opinia wątek zamknięty Godny zaufania adwokat do sprawy karnej.
~Tomas
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Porada wątek zamknięty Otrzymałem wyczerpującą i zrozumiałą poradę prawna wiec mogę pochwalić....
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 listopada 2018

Zasłużona pozytywna opinia wątek zamknięty Dziękuję za cierpliwość i poświecenie :) Pozdrawiam Mecenasie
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

bardzo dobry prawnik wątek zamknięty adwokat Paweł Lenartowicz pomagał mi przy sprawie cywilnej, od początku do...
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2018

Dzięki wątek zamknięty Warto było oddać sprawę dla adwokata, dziękuję za współprace przy wyroku...
~Adik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 marca 2018

dobry karnista wątek zamknięty Można zaufać, ja sie zgłosiłem w sprawie karnej i jestem zadowolony ze...
~Maras
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

godny zaufania wątek zamknięty Nie wdając się w szczegóły, sprawa związana z zasiedzeniem, jestem zadowolony...
~Gerard
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Duży pozytyw! wątek zamknięty Sprawnie,profesjonalne podejście do Klienta,stały kontakt. Sprawa dotyczyła...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2017

odszkodowanie za błędy lekarza wątek zamknięty Kancelaria pomogła mi w otrzymaniu należnego odszkodowania za co serdecznie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2017

Profesjonalista godny polecenia! wątek zamknięty Dziękuję za pomoc w uzyskaniu odszkodowania od ubezpieczyciela.
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2017

Podziękowanie! wątek zamknięty adwokat Paweł Lenartowicz pomógł mi w sprawie karnej sporządzając apelację,...
~TK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

Dziękuję za pomoc! wątek zamknięty Pana mecenasa Pawła Lenartowicza polecił mi znajomy, którego z tego, co wiem...
~klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Dziękuję za bardzo udaną współpracę oraz pomoc. Niezwykle empatyczny i...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry