Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia Kancelaria bardzo profesjonalna. Pomoc Pana Tomasza jest nieoceniona. Jest...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 stycznia 2023

Lidia - opinia Najbardziej dociekliwy, pomocy, życzliwy, rzetelny i przede wszystkim...
~Lidia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 września 2022

Krystian - opinia Polecam super Adwokat sprawy załatwione odrazu
~Krystian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2022

GH.NL - opinia wątek zamknięty Wyrazy uznania za fachowe wsparcie w nagłej dla mnie sytuacji. Mimo prób...
~GH.NL
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 marca 2020

Kasia O. - opinia wątek zamknięty Nie ma takiej oceny żeby odzwierciedlila to co Pan Tomasz dla nas zrobił i w...
~Kasia O.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 grudnia 2019

Najlepszy Adwokat jakiego poznałem wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę wystawić bardzo pozytywną opinię oraz polecić...
~Andrzej Siw
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 listopada 2019

walka z windykatorami wątek zamknięty Bardzo jestem wdzięczna Panu Tomaszowi i całemu zespołowi kancelarii ....
~Małgorzata M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lutego 2019

sprawy finansowe wątek zamknięty Pan Mecenas bardzo solidny, skuteczny, wyjątkowo godny polecenia Maria
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 września 2018

skuteczny, fachowy, przystepny, rzeczowy wątek zamknięty Polecam profesjonalne i skuteczne prowadzenie spraw przez adwokata Tomasza...
~ag
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

Bardzo doby i skuteczny Mecenas. wątek zamknięty Pan Mecenas jest osobą rzeczową, merytoryczną, konkretną, a przede wszystkim...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

podziękowanie za pomoc , sprawa bankowa wątek zamknięty Dzięki pomoc ze strony Pana adwokata Makowskiego moje problemy z komornikiem...
~Aga P.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 grudnia 2016

polecam mecenasa - zachowek wątek zamknięty Pan Makowski doprowadził mnie do finału sprawy. Walki w sądzie jaka...
~StefanSz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

sprawa o zachowek wątek zamknięty Korzystałem w sprawie spadkowej z kilku kancelari - ale Pan Tomasz jest...
~Irek K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 stycznia 2016

adwokat godny zaufania, sprawa spadkowa wątek zamknięty Pan Tomasz pomógł mi uporać się z ''wielopokoleniową'' sprawą dotyczącą...
~Edyta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 grudnia 2015

polecenie wątek zamknięty Bardzo mi pomógł w sprawie prokuratorskiej i później sądowej za co jeszcze...
~Szymon
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2015

opinia o biurze prawnym wątek zamknięty Świetny fachowiec. Operatywny, dociekliwy, a do tego niezwykle serdeczny....
~DankaK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry