Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Emilia - opinia wątek zamknięty Pomimo godzinnego osunięcia wizyty jestem zadowolona. Rezonans na NFZ, na...
~Emilia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 grudnia 2020

Wiki - opinia wątek zamknięty Poraz kolejny rozczarowanie, dalej nieprzyjemna obsługaw rejestracji Pani w...
~Wiki
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Ręce opadają wątek zamknięty W tej przychodni nie akceptuje się wydruków z komputera badań...
~Sylwia Zacharewicz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lipca 2019

Opis zdjęcia RTG na SOR wątek zamknięty Akcja na SORze dosyć sprawna, natomiast później czekanie na opis zdjęcia......
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

.............................................. wątek zamknięty Chwalą się że można odebrać wynik MRI na stronie ale sam opis, jak by to był...
~gladki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

PRZESTRZEGAM! wątek zamknięty W sobotę 3 .09.2016 robiłam rezonans w Affidea Nowe Ogrody. Prosiłam o jak...
~Hanna Toczko
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2016

affidea w szpitalu kolejowym wątek zamknięty dluga kolejka do rejestracji, wspolna dla osob odbierajacych wyniki i...
~bb
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Wspaniala pani Technik wątek zamknięty Przyszlam na badanie MRI pozno, po godz. 20.00, z prywatenego skierowania....
~Baltika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 maja 2015

NIC CIEKAWEGO wątek zamknięty Nie polecam przychodni w szpitalu wojewódzkim, nie dość że brud straszny to...
~Anastazja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry