Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena Neuman-Łaniec - ocena Polecam Affidea Gdynia, ul. 10 lutego. Bardzo szybki termin. Badanie długie,...
~Magdalena Neuman-Łaniec
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 16 kwietnia 2024

Magda - ocena Bardzo dziękuję, czułam się zaopiekowana prosiłam o kontakt w sytuacji...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 14 marca 2024

Wiktor - ocena wszystko super, opis dostalem tego samego dnia, nowy aparat polecam
~Wiktor
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 20 lutego 2024

Anna - ocena Placówka z nowym aparatem, posiadająca bezpośrednio parking, który zawsze ma...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 7 lutego 2024

Michał - ocena Personel miły i pomocny. Na wynik czekałem około tygodnia. Panie w...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 25 stycznia 2024

Asiawek - ocena Szybki termin badania ale termin wyniku tragiczny wręcz, ok płyta szybko ale...
~Asiawek
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 7 listopada 2023

DominikaAga - opinia wątek zamknięty Przemiła, profesjonalna obsługa. Panie bardzo pomocne, uśmiechnięte, chętne...
~DominikaAga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lutego 2020

Antonina Maria - opinia wątek zamknięty Badanie rezonansem magnetycznym w styczniu czas oczekiwania znikomy bardzo...
~Antonina Maria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 stycznia 2020

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Byłam jakiś czas temu na rezonansie magnetycznym z kontrastem . Zapisana...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 listopada 2019

Bardo polecam! wątek zamknięty Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, wszystko odbyło się o czasie. Panie z...
~Emilia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 października 2019

Affidea Gdynia wątek zamknięty polecam .moja trzecia wizyta. Przesypatyczne Panie w Recepcji,atmosfera jest...
~Jacek z Gdyni
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 października 2019

Bardzo fachowa obsluga wątek zamknięty Na mpja prosbe wyniki badan dostalem z wyprzedzeniem. Bardzo mila Pani w...
~Jac
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2019

nigdy więcej wątek zamknięty Traktowanie pacjenta. Wizyta prywatna umówiona na godzinę 20.15 Pani w...
~mk
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

Affidea Gdańsk Nowe Ogrody wątek zamknięty Brak kompetencji, brak profesjonalizmu, lekceważenie pacjenta,umawiają na...
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lipca 2019

Affidea Gdynia Rezonans magnetyczny z kontrastem wątek zamknięty 25 czerwca odbyła się moja wizyta w placówce Affidea w Gdyni. Termin umówiłam...
~Bożena S z Kościerzyny
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 czerwca 2019

Ocena słaba wątek zamknięty Samo badanie przebiegło w miarę sprawnie i to tyle z dobrych rzeczy, później...
~Adrian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lipca 2018

Katastrofa wątek zamknięty Odradzam kontakt. Kontakt na infolinii to katastrofa. Od 3 tygodni szukaja...
~Waldemar
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2018

Doróbki wątek zamknięty Nie polecam! Czekałem na badanie ponad godzinę, a po badaniu usłyszałem ze...
~Gonzales
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lutego 2018

Tragiczny termin oczekiwania na wynik wątek zamknięty Czas oczekiwania na badanie rewelacja w porównaniu z NFZ i na tym koniec....
~Witek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 grudnia 2017

Żenujący czas oczekiwania wątek zamknięty Prawie całe trójmiasto obsadzone firmą Affidea w najważniejszych punktach a...
~megi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry