Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sonia - opinia wątek zamknięty Pani Marlenka jest cudowna, henna pudrowa, usteczka, paznokcie i zabiegi...
~Sonia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 lutego 2021

Profesjonalnie i przyjemnie :-) wątek zamknięty Szeroki zakres profesjonalnie wykonywanych zabiegów, w przystępnych cenach i...
~Karina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 października 2019

Bartłomiej - opinia wątek zamknięty Lipoliza przebiegla bezboleśnie,a efekt byla lepszy niz moje oczekiwania....
~Bartłomiej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 września 2019

Polecam wątek zamknięty Bylam na zabiegu mezoterapii mikroiglowej. Z czystym sumieniem polecam. Super...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 września 2019

Zabieg na twarz wątek zamknięty Moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia. Z czystym sumieniem polecam ;)
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 września 2019

Laminowanie rzęs wątek zamknięty Jestem zachwycona. Mam teraz długie, gęste i podkręcone rzęsy
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 marca 2019

Laminowanie rzes wątek zamknięty Bylam na laminowanii rzes. Na pytanie czy moge tuszowac rzesy Pani...
~Roksana
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lutego 2019

Super ! Regulacja brwi. Jestem bardzo zadowolona. wątek zamknięty Byłam na regulacji brwi, jestem bardzo zadowolona , na pewno tutaj powrócę.
~Magdi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2016

Salon godny polecenia! wątek zamknięty Super obsluga,zabieg bardzo dobrze wykonany,rezultaty utrzymaly sie przez...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

Makijaż Permanentny Brwi wątek zamknięty W lutym robiłam w salonie makijaż permanentny brwi i jestem bardzo...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2016

Super studio wątek zamknięty Bardzo miła obsługa w pełni profesjonalna, super atmosfera, Szeroki wachlarz...
~Maja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

Polecam! wątek zamknięty Polecam Afrykadę każdemu. Pięknie wykonany makijaż permanentny brwi, przemiłe...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

Profesjonalny tatuaż wątek zamknięty Perfekcja w każdym calu. Dziękuję za zegarmistrzowską precyzję.
~Maciek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lutego 2016

Dlatego odwiedzam Trójmiasto wątek zamknięty Zabiegi w salonie Afrykada to powód dla którego ostatnio często przyjeżdżam...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Julia - opinia wątek zamknięty Przytulne i ładne miejsce, duża oferta i przystępne ceny:) Pani Marlena...
~Julia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Rewelacja wątek zamknięty Polecam korzystanie z uslug Salonu Afrykada. Super mila i znajaca sie na...
~Bartek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry