Widok

Afrykańska przygoda

Afrykańska przygoda Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Afrykańska przygoda.
Maria Fajak-Słomińska
Afrykańska przygoda

Jacuś we śnie przenosi się na Czarny Ląd. Spotyka tam żyrafę, małpy, słonia, z którymi przeżywa wspaniałe przygody. Chłopczyk, choć nie umie mówić, doskonale daje sobie radę - dzięki odwadze i radosnemu usposobieniu. Małe dzieci z zaciekawieniem oglądają jego przygody, ponieważ Jacuś używa dobrze im znanych sygnałów słownych: bam, hopa, opla, ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I dla kogo ta informacja????

I po co ta informacja, skoro biletu nie mogę kupić???
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 15

:)

Zgadzam się z przedmówcą :) też się zawsze nad tym zastanawiam. To tj. Gastro party w Sopocie - chcą się pochwalić czy co?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

jak to nie mozna?

Wystarczy zadzwonic do teatru i zarezerwowac. Ja tak przed chwila zrobilam. Miejsca sa.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

dla chcącego nic trudnego

To jest tylko informacja o premierze. Spektakle otwarte zaczynają się od 1 lutego. Zachęcam do sprawdzenia repertuaru
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zaproszony,czyli nie płaci za bilet. Kto jest zaproszony?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

rodzina budynia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

bardzo dobry pomysl !!

Wybieram się z maluszkiem już nawet zarezerwowałam bilety :) . Dodatkowo dowiedziałam się iż spektakl trwa 30 minut może to i niewiele ale jak na pierwszy raz dla takich maluchów dobry pomysł .
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pomysł świetny, szkoda tylko, że w ferie

Jako mama 2-latka - cieszę się bardzo i wybiorę się na pewno. Jako mama 7-latka żałuję, że w ferie Miniatura gra repertuar dla najmłodszych. Liczyłam, że wybierzemy się ze starszym w tygodniu na jakiś spektakl - w tygodniu jest dużo wdzięczniejsza widownia. W ogóle mało atrakcji na ferie w tym roku.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

1.02 , a biletów nie ma...

Rozeszły się jak świeże bułeczki . Mam nadzieję,że w marcu będzie nieco łatwiej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W czym macie problem?

Zadzwoniłam, zarezerwowałam 2 bilety w wolnym terminie. Muszę już tylko odebrać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

dla maluszków świetne!

Córcia 3,5 roku była chyba najstarsza wśród małych widzów - ale równie zachwycona jak maluszki ! Polecam dla najmłodszych !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

polecam

dzieci (2 lata) były zachwycone, 30 minut skupione na przedstawieniu, gorąco polecam wszystkim maluszkom i ich rodzicom!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

byłem z wnuczką :)

ogólnie pozytywnie, lecz moim zdaniem emisja głosu trochę za duża jak na takie małe pomieszczenie i wrazliwość słuchu małych dzieci-w pewnym momencie dzieci się przestraszyły i zaczęły płakać, ale krótko, bo akcja dalej się rozwijała :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bylam z 6-letnia coreczka, jednak jest to sztuka dla bardzo malych dzieci...

muzyka fajna, zabawki, usmiechniete twarze aktorów.Podoba mi sie pomysl z poduszkami dla dzieci. W Plamie jest tak juz od dawna :) - tam tez jest bardziej na luzie, ze tak powiem;). W Miniaturze panie z obslugi bardzo zestresowane,jak maluch jakis przekroczy granice "dlugiej dzdzownicy", czyli sceny. Mimo wszystko polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wow, ja to mam szczęście

Wnuczek brał udział w tym przedstawieniu Miniatury w Barcelonie. Fotki z tego wydarzenia oczarowały rodzinę. Okazało się, że spektakl jest nadal w repertuarze, w siedzibie teatru. Tworzy się silna grupa, wielu chętnych, bo wnuczek zwerbował rówieśników. W tym wieku i już parcie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spektakl dla masochistów.

Przedstawienie Afryka bez przygód to czas na nudę , polecam lepiej wybrać się z rodziną na spacer.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dla Pani może nuda

A dla 3 latka super rozrywka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kpina! Spektakl dla dzieci 1-4, chcieliśmy się wybrac rodzinnie,czas trwania 30min,bilety łącznie 58zl ale co się okazuje że dla miesięcznego dziecka kazano nam kupić bilet!!! Żart 18zl za niemowlę, po kłótni łaskawie 5zl-kpina a nie teatr
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zaproszenie

Plus jest taki że otrzymałam zaproszenie na ten spektakl za mój niewykorzystany bilet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pól godziny takiego sobie spektaklu

a trzeba zapłacić nie tylko za bilet dla dziecka, ale też dorosłego opiekuna (ewenement).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Kim jest pan Schmitt? (6 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kim jest pan Schmitt? . "KIM JEST PAN SCHMITT?" na podstawie sztuki...

Kobieta, która ugotowała męża (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kobieta, która ugotowała męża . "Kobieta, która ugotowała męża" Pikantny...

Kopenhaga (5 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kopenhaga . Michael Frayn KOPENHAGA Reżyseria Krzysztof Babicki...

do góry