Widok

Agata Ha - opinia

Nie zdarzyło mi się przez lata swojej egzystencji w internecie napisać jakąkolwiek opinię. Co oznacza podwójną wartość zadowolenia, które za chwilę wyrażę. Mianowicie transakcja z panem Igorem Szczupakowskim przerosła moje wszelkie oczekiwania w zakresie obsługi klienta. Pomijam dynamikę działań- niemalże światłowód! Bardzo rzetelna wiedza w zakresie działek i załatwienia formalności, zawsze pod telefonem. Zaangażowanie na 100%, pomimo naprawdę sporych oczekiwań- miejsce prawie nie do znalezienia na trójmiejskiej mapie- udało się!
Świetna atmosfera i przyjemny proces zakupu.
Natomiast największym wzruszeniem było uroczyste przekazanie działki i przecięcie wstęgi. Jak na starość zasiądę już w bujanym fotelu będę opowiadać wnukom o transakcji z tym człowiekiem. Złoto! :)
Pozdrawiam i jeszcze raz serdeczne podziękowania dla Pana Igora.
AH
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Niezmiernie miło nam czytać tak pochlebną opinię. Czujemy się jeszcze bardziej zmotywowani do dalszego działania! Dziękujemy za zaufanie i życzymy samych wspaniałych chwil w nowym miejscu. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Tyszkiewicz

Joanna C - ocena (3 odpowiedzi)

Profesjonalizm oraz 100% zaangażowanie. Stały kontakt z agentem. Polecam te agencje, powierzyłam...

do góry