Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Niezadowolony klient - opinia nowy temat Przez 3 miesiące trwania umowy firma nie zrobiła nic ws. sprzedaży...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 17 września 2020

Arsc - opinia nowy temat Zadziwiające zjawisko polegające na niechęci udzielania wyjaśnień dot....
~Arsc
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 16 września 2020

Andrzej - opinia nowy temat Ze współpracy z Biurem Nieruchomości Tyszkiewicz jestem bardzo zadowolony. W...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 16 września 2020

Wojciech.B - opinia nowy temat Miałem przyjemność współpracować z Panią Monika Fitaszewska także gorąco...
~Wojciech.B
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 31 sierpnia 2020

Magdalena - opinia nowy temat Bardzo profesjonalnie i sprawnie przeprowadzony proces zakupu mieszkania,...
~Magdalena
-

dodano: 31 sierpnia 2020

Paweł - opinia nowy temat Bardzo dziękuję za pomoc pani Iwonie. Dzieki jej wiedzy, profesjonalnemu...
~Paweł
-

dodano: 28 sierpnia 2020

Marzena i Grzegorz - opinia nowy temat Polecamy Panią Karolinę Grubba. Poprzez p. Karolinę chcieliśmy zakupić...
~Marzena i Grzegorz
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 23 sierpnia 2020

Łukasz - opinia nowy temat Gorąco polecam współprace z Panem Piotrem. Niesamowity agent, który sprzedał...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 23 sierpnia 2020

Paweł - opinia nowy temat Bardzo fachowa pomoc, Pan Piotr Kosecki bardzo mi pomógł w znalezieniu...
~Paweł
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 sierpnia 2020

SŁ - opinia nowy temat Serdecznie polecam współpracę z Tyszkiewicz Nieruchomości przy zakupie...
~SŁ
-

dodano: 20 sierpnia 2020

Izabela i Andrzej - opinia nowy temat Jako klienci Biura Nieruchomości Tyszkiewicz w lipcu bieżącego roku,...
~Izabela i Andrzej
-

dodano: 19 sierpnia 2020

Marcin Twardokus - opinia nowy temat Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi pośrednika nieruchomości - Pani Ani...
~Marcin Twardokus
-

dodano: 14 sierpnia 2020

Artur - opinia nowy temat Wszystko naprawde super . Jestesmy Mega zadowoleni z biura Tyszkiewicz....
~Artur
-

dodano: 10 sierpnia 2020

monikauk28 - opinia nowy temat Absolutnie fantastyczny i bardzo dynamiczny serwis, dodam więcej bardzo...
~monikauk28
-

dodano: 8 sierpnia 2020

Tomek - opinia nowy temat Transakcja przebiegła idealnie. Pani Iwona z którą współpracowałem podeszła...
~Tomek
-

dodano: 27 lipca 2020

Anna Jachowicz - opinia nowy temat Przez ostatnie miesiące korzystałam z usług Tyszkiewicz Nieruchomości w celu...
~Anna Jachowicz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 20 lipca 2020

Ania i Tomek - opinia nowy temat Polecamy współpracę z Panią Iwoną Kakowską. Pełen profesjonalizm i ogromne...
~Ania i Tomek
-

dodano: 15 lipca 2020

Patrycja - opinia nowy temat Bardzo profesjonalna firma. Kontakt bardzo sprawny. Pani Iwona odbierala...
~Patrycja
-

dodano: 15 lipca 2020

Kasia - opinia nowy temat Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pani Iwona wykonuje sprawy...
~Kasia
-

dodano: 14 lipca 2020

Bartłomiej - opinia nowy temat Polecam w 100%! Szczególnie Panią Iwonę. Bardzo miła i ciepła osoba. Jeśli...
~Bartłomiej
-

dodano: 14 lipca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
240

231

wątków

do góry