Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania Ł. - ocena Miałam przyjemność dwa razy współpracować z Agatą. Polecam z całego serca! W...
~Ania Ł.
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 4 czerwca 2024

Danka - ocena Polecam z całego serca pełen profesjonalizm
~Danka
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 maja 2024

Monika - ocena Polecam z całego serca! Zdjęcia przepiękne! Będę miała super pamiątkę z tych...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 maja 2024

Grzegorz Stanuszek - ocena Współpraca z Agatą na każdym etapie na najwyższym poziomie. Świetny kontakt...
~Grzegorz Stanuszek
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 19 marca 2024

Alicja Gabinet Ametyst - ocena Agata wykonywała dla mojego gabinetu sesje biznesową, jako profesjonalista...
~Alicja Gabinet Ametyst
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 16 marca 2024

Maciej Szymikowski - ocena Miałem okazję uczestniczyć na 2 dniowych warsztatach filmowych w...
~Maciej Szymikowski
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 8 marca 2024

Karolina - ocena Polecam bardzo! Na sesji z dzieckiem bardzo przyjemna, nieskrępowaną...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 27 lutego 2024

Monika - ocena Studio profesjonalne , dopieszczony każdy szczegół planu zdjęciowego ....
~Monika
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 8 lutego 2024

Iza - ocena Bajeczne scenerie! Wystrój studia zrobił na nas ogromne wrażenie. W zeszłym...
~Iza
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 9 stycznia 2024

Natalia - ocena Wszystkim gorąco polecam Agata Zatorska Fotografia! Agata to ciepła i...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 5 stycznia 2024

Maciej Macur - ocena Super zdjęcia wyszły bo Agata wie co robić. Wielkie dzięki.
~Maciej Macur
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 5 stycznia 2024

Monika - ocena Sesja w wykonaniu Agaty to jest mistrzostwo. Wszystko dopracowane w...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 19 grudnia 2023

Magda - ocena Bardzo polecam Agatę i jej talent. Jest mega pozytywna co udziela się na...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 17 grudnia 2023

Maciej - ocena Mamy za sobą wspaniałą sesję zimową w plenerze! Agata ma mnóstwo pomysłów,...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 12 grudnia 2023

Martyna - ocena Dziękuję za wspaniałą sesję zimową! Agata zaproponowała miejsca, w których...
~Martyna
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 12 grudnia 2023

Krzysztof Granica - ocena Jesteśmy zachwyceni zdjęciami jak i atmosferą na sesji. Perfekcyjne...
~Krzysztof Granica
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 8 grudnia 2023

Maciej - ocena Na sesji czuliśmy się bardzo swobodnie. Agata podsuwała super propozycje,...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 6 grudnia 2023

Marta - ocena Jestem zachwycona sesją zdjęciową u Agaty. Jestem wymagającym klientem, i po...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 6 grudnia 2023

Wiola - ocena Na sesji była fajna i miła atmosfera. Dobrze się bawiliśmy, a Agata zrobiła...
~Wiola
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 5 grudnia 2023

Karolina - ocena Jesteśmy zachwyceni efektami sesji świątecznej! Na planie nie czuliśmy się...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 3 grudnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry