Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna Irga-Staniukiewicz - ocena Agata jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Świetnie wyłapuje...
~Anna Irga-Staniukiewicz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 25 sierpnia 2024

Mateusz - ocena Trafiłem do Agaty przypadkowo. Wyświetliło mi się na Facebooku, że znajoma...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 sierpnia 2024

Magdalena Orczykowska - ocena Co wyróżnia Kolektywne Studio na Kokoszkach wśród innych trójmiejskich...
~Magdalena Orczykowska
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 20 sierpnia 2024

Aleksandra Rutkowska - ocena O studio dowiedziałam się od znajomego fotografa, na początku byłam pełna...
~Aleksandra Rutkowska
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 sierpnia 2024

Natalia Sulak - ocena Miałam przyjemność uczestniczyć w otwarciu studia Agaty Zatorskiej...
~Natalia Sulak
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 sierpnia 2024

Julia Kubiak Fotografia - ocena Miałam okazję fotografować w przestrzeni kreatywnej, którą stworzyła Agata -...
~Julia Kubiak Fotografia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 sierpnia 2024

Tomasz Florczyk - ocena Byłem, zobaczyłem i się zachwyciłem !!!. Świetnie miejsce na sesję zdjęciową....
~Tomasz Florczyk
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 sierpnia 2024

Alicja - ocena Cudowna pamiątka z komunii córki. Zdjęcia piękne, nieszablonowe. Współpraca...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 29 lipca 2024

Grażyna Woś - ocena Gorąco polecam! Uczestniczyłam w rodzinnej sesji z dzikimi zwierzętami w...
~Grażyna Woś
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 lipca 2024

Aga - ocena Bardzo polecam sesje z Agatą! Byliśmy na sesji rodzinnej z 1.5 rocznymi,...
~Aga
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 3 lipca 2024

Aleksandra Karolik - ocena Bardzo, bardzo polecam! Przygotowując wieczor panieński dla siostry szukałam...
~Aleksandra Karolik
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 3 lipca 2024

Ania Ł. - ocena Miałam przyjemność dwa razy współpracować z Agatą. Polecam z całego serca! W...
~Ania Ł.
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 4 czerwca 2024

Danka - ocena Polecam z całego serca pełen profesjonalizm
~Danka
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 6 maja 2024

Monika - ocena Polecam z całego serca! Zdjęcia przepiękne! Będę miała super pamiątkę z tych...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 6 maja 2024

Grzegorz Stanuszek - ocena Współpraca z Agatą na każdym etapie na najwyższym poziomie. Świetny kontakt...
~Grzegorz Stanuszek
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 19 marca 2024

Alicja Gabinet Ametyst - ocena Agata wykonywała dla mojego gabinetu sesje biznesową, jako profesjonalista...
~Alicja Gabinet Ametyst
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 16 marca 2024

Maciej Szymikowski - ocena Miałem okazję uczestniczyć na 2 dniowych warsztatach filmowych w...
~Maciej Szymikowski
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 8 marca 2024

Karolina - ocena Polecam bardzo! Na sesji z dzieckiem bardzo przyjemna, nieskrępowaną...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 27 lutego 2024

Monika - ocena Studio profesjonalne , dopieszczony każdy szczegół planu zdjęciowego ....
~Monika
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 8 lutego 2024

Iza - ocena Bajeczne scenerie! Wystrój studia zrobił na nas ogromne wrażenie. W zeszłym...
~Iza
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 9 stycznia 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry