Agencja JeyJey

Imprezy - organizacja, animacje

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 53

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia Doskonała obsługa, od razu czuć że ma się doczynienia ze specjalistami w...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 marca 2023

Anna - opinia wątek zamknięty stanowczo odradzam! Jeśli szanujemy i dbamy o swoje zdrowie i życie, nie...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2021

- opinia wątek zamknięty Fantastyczna kompleksowa obsługa.
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2019

Wyjazd kawalerski do Lwowa wątek zamknięty Gorąco polecam JeyJey jako organizatora Twojej imprezy. Nasz wyjazd do Lwowa...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2019

Lwów wątek zamknięty Wyjazd bardzo udany :). Organizacja na wysokim poziomie. Przewodniczka...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 marca 2019

Pełen profesjonalizm! Gorąco polecam! wątek zamknięty W lutym 2019 Agencja JeyJey organizowała dla mojej firmy wyjazd integracyjny...
~MT
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lutego 2019

firma nie spełniła warunków umowy!!! wątek zamknięty Z agencji jey jey korzystałam dwukrotnie. W obu przypadkach firma nie...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 listopada 2018

Kawalerski z Łodzi wątek zamknięty Wybraliśmy kilka atrakcji z Agencji JeyJey, każda z nich przerosła nasze...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

Impreza wieczór panieński w clubie bunkier wątek zamknięty Nie polecam. Impreza zorganizowana w clubie. Totalny chaos nikt nic nie wie....
~Paula
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lipca 2018

~Robert Fryzjer z Sopotu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

Genialny wieczór panieński! !!! wątek zamknięty Dzieki Agencji jeyjey i moim wspanialym kolezankom, ktore do nich sie...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

FATALNY FOTOGRAF wątek zamknięty Niecały miesiąc temu organizowałam wieczór panieński dla koleżanki....
~Panieński
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 czerwca 2014

Pokaz był super !! wątek zamknięty Poprosilismy agencje JeyJey o pomoc w organizacji urodzin dla kolegi. Spisali...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 stycznia 2014

Wszystko bylo totalnie na najnizszym poziomie wątek zamknięty Pani miala wyskoczyc z Tortu a przyszla bardzo niesmiala i zatanczyla...
~DR
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 czerwca 2013

Profesjonalizm w każdym calu. wątek zamknięty Skorzystałyśmy z koleżankami z pełnej organizacji agencji wieczoru...
~Katrina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2013

Mogło być lepiej... wątek zamknięty Organizowałem z pomocą agencji JeyJey kawalerski w Sopocie. Ponieważ nie...
~kawaler
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

Rewelacja!!!! wątek zamknięty Nie wiedziałam jak się zabrać za organizację wieczoru panieńskiego i trafiłam...
~Lola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry