Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paweł - opinia Dziękuję Pani Agnieszce za obsługę kupna kolejnej polisy. Na pewno jeszcze...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 7 czerwca 2023

Piotr P - opinia Szybka i profesjonalna obsługa, polecam !!!
~Piotr P
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 6 maja 2023

maciej - opinia wątek zamknięty Wszystko super. Jak mówią , że zadzwonią to dzwonią. Jak się umawiają np. na...
~maciej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 kwietnia 2020

Mariola - opinia wątek zamknięty Z usług Ucezpieczalni korzystamy od lat i pełna odpowiedzialnością możemy...
~Mariola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 marca 2020

Super obsługa wątek zamknięty Bardzo polecam współpracę z ta firma miła atmosfera, wszystko załatwione jak...
~Adrian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam współpracę z Panem Piotrem. Od lat ubezpiecza mnie prywatnie...
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2019

Zadowolona klientka wątek zamknięty Pan Piotr to profesjonalny i uprzejmy człowiek znający się na swoim fachu ....
~Klientka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 kwietnia 2019

Profesjonalna i pewna opieka ubezpieczeniowa wątek zamknięty Firma rzetelna, sprawnie działająca, agenci chętni do pomocy przy każdej...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2018

Bardzo fajnie wątek zamknięty Korzystam z usług pana Piotra od paru lat. Nigdy się nie zawiodłem. Kontakt...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 września 2015

Pomoc po szkodzie wątek zamknięty Podpisałem polise na moje auto z Panem Marcinem pół roku temu. 1,5 tygodnia...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 września 2015

Szybko, sprawnie i profesjonalnie wątek zamknięty Miałem dzisiaj przyjemność skorzystać z usług Pana Piotra. Umowa (bardzo...
~Bolesław P.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Dzisiaj ubezpieczyłem firmę u pana Piotra. Duża wiedza, konkretne odpowiedzi...
~Bartek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 stycznia 2014

Gorąco polecam wątek zamknięty Polecam tego agenta ubezpieczeniowego. Agent dojechał do mnie o czasie, cała...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 października 2013

Jestem bardzo zadowolony wątek zamknięty Współpracuję z Panem Marcinem już od kilku lat. Duża wiedza, wysoka kultura i...
~Krzysztof C.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 października 2013

Polecam wątek zamknięty Polecam Pana Piotra w każdej sprawie związanej z ubezpieczeniami (w PZU),...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry