Odpowiadasz na:

Gratkowicze

Witajcie.

Widzę, że sobie świetnie beze mnie radzicie. Niemniej jednak pozdrawiam Was po powrocie z dalekiej podróży rowerowej (trasa ponad 400 km).

Witajcie.

Widzę, że sobie świetnie beze mnie radzicie. Niemniej jednak pozdrawiam Was po powrocie z dalekiej podróży rowerowej (trasa ponad 400 km).

zobacz wątek
25 lat temu
~tomko

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry