Odpowiadasz na:

Void, Malyach

...i ja . A obok mnie Kwisatz. Jak to jest, że jeszcze niczego tu nie robimy?

...i ja . A obok mnie Kwisatz. Jak to jest, że jeszcze niczego tu nie robimy?

zobacz wątek
25 lat temu
~Bakcylia

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry