Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecamy wymagającym rodzinkom z dzieciakami!!! wątek zamknięty Polecam gorąco. Spędziliśmy magiczne, cudowne wakacje w Grecji. Dzięki...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2013

Wczesna rezerwacja super wątek zamknięty Wykupiłam wakacje w atrakcyjnej cenie, w tym roku do Grecji. W następnym...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 stycznia 2013

Super biuro wątek zamknięty Jeżdżę na wycieczki polecane przez to biuro od 4 lat. Zawsze to co usłyszałam...
~turystka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 listopada 2012

Dobra oferta! wątek zamknięty Co roku wyjazdy na święta, narty są udane bo wyjeżdżamy z Agma Tour:) Solidna...
~Artur
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 listopada 2011

Turcja wątek zamknięty polecam to biuro,serdecznie,profesjonalnie,uczciwie,
~Sylwia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lipca 2011

Turcja- Kemer jak zwykle zadowoleni. wątek zamknięty Dzieciaki wróciły bardzo zadowolone z rodzinnych wakacji w miejscowości Kemer...
~Radek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2010

jamci - opinia wątek zamknięty Pani w biurze miła, ale jednak mało poinformowana. Przechwala, zwłaszcza...
~jamci
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lipca 2010

solidne wątek zamknięty Solidne bo już sporo wyjazdów mam za sobą właśnie z tego biura. Także, fajne...
~Olga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2010

Dobre, sprawdzone wątek zamknięty Fajna strona www.agmatour.pl. Mają wszystkich touroperatorów Itakę, Rainbow,...
~Adam
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2010

ŚMIAŁO POLECAM wątek zamknięty Byłem w Egipcie, teraz kupuje Rodos na wakacje z tego biura a także wykupiłem...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 grudnia 2009

Wakacje na 5 wątek zamknięty Po raz kolejny BEZ niespodzianek. Wakacje na Rodos- rewelka! Polecam biuro,...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 października 2009

POLECAM wątek zamknięty Biuro bardzo przyjazne dla Klienta, wakacje zaliczam do udanych, polecam
~zybi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 czerwca 2009

Najlepsze na Chełmie! wątek zamknięty Jak to dobrze, że jest takie biuro na naszym osiedlu. Stara się , dba o...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 lutego 2009

Bardzo polecam Agmatour wątek zamknięty Właśnie wróciłem z Egiptu i muszę powiedzieć, że wakacje wypadły wspaniale....
~Daniel24
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

14

wątków

do góry